Z kim O.S.T.R. nagra następną płytę? Tajemniczy filmik rapera

Na social mediach łódzkiego rapera, jak i jego wytwórni, Asfalt Records, pojawił się tajemniczy filmik, ukazujący krótką wymianę smsów. Wielu fanów sugeruje, że jest to zapowiedź kolejnego wydawnictwa O.S.T.R.-a, jednak tym razem nie solowego...

Filmik ukazuje zapis smsów, pomiędzy członkiem Asfaltu, a nieujawnionym adresatem. W wiadomości O.S.T.R. proponuje mu, żeby coś razem nagrali. Wielu fanów zaczęło spekulować w komentarzach, że może chodzić o "HAOS 2", czyli drugą część wspólnego projektu z Hadesem. Możliwe, ze chodzi o współpracę z producentem, na przykład z Magierą, z którym w zeszłym roku wydał EP-kę "Arhytmogenic", a może chodzi o kogoś z kim weteran naszej sceny nie miał jeszcze okazji dłużej współpracować.

Tagi: 

s.
HAOS!!
KaBeeS.
O.S.T.R. & Tau - proste xD
Glob
Lwc...
Stanisław
Jest jeszcze kilka możliwości oprócz Magiery i Hadesa. Może być to LWC, czyli Kas i Wyga, lub po prostu jest to ktoś z kim Ostry wcześniej nie nagrywał. Oczywiście Najprawdopodobniej będzie to Hades, ale 100% nie ma.
Panczo71
O.s.t.r. & ERO albo NOON
Jotojo
ERO albo może astek też by było spoko
T.Ę.P.Y.
z Kendrickiem XD #pdk
Endriu
Oby z Greenem bo ich wspólny numer rozpierdala
artuditu
Adam O. i Adam Z. - To by było piekne
Anonn
P.O.E. 2 mam nadzieje pozdro. Moze w koncu powrot do czegosc fajnego, a nie tylko biadolenia o tym jak młodzi raperzy są chujowi.
T
Z Rychem
Anonim
Ej ło es te er, jesteś gangster daj ognia, póki Cie z okna nie zawoła żona na obiad.
Łukasz
A czemu nie z Sokołem to byłaby Bomba :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>