O.S.T.R. z wyjątkowym limitowanym wydaniem winyla

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-08-12 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W przyszłym tygodniu limitowany czasowo (72h) drop O.S.T.R. "GNIEW" 2LP. Wydawniczy game changer w historii polskiej fonografii. Dotłoczeń nie będzie" - tymi słowami Asfalt Records zapowiadał winyl najnowszego albumu Ostrego. Teraz dowiedzieliśmy się co się za tym kryje.

W informacji na stronie preorderu można przeczytać:

"O.S.T.R. "GNIEW" 2LP (Transparent Vinyl) to prawdziwie audiofilski rarytas i jedyny tego typu produkt na krajowym rynku fonograficznym. To pierwszy wyprodukowany w Polsce przezierny dwuskrzydłowy gatefold, będący integralnym dopełnieniem dla 200-gramowych, również przeziernych płyt winylowych, na których wytłoczono jeden z najlepiej brzmiących materiałów bieżącego roku. Płyta będzie dostępna na stronie www.asfaltshop.pl jedynie przez 72 godziny od startu przedsprzedaży."

Dwa słowa o zmienionym modelu sprzedaży dodał też Tytus, szef Asfalt Records:

"Wychodząc naprzeciw potrzebom fanów, po raz pierwszy od dłuższego czasu nie ograniczamy kolekcjonerów i słuchaczy ilością, ale czasem, w którym można kupić ten konkretny tytuł. Chcąc zrekompensować sytuacje, w których słuchacze trafiali na puste półki, przygotowaliśmy 3-dniowy drop. Po zakończeniu przedsprzedaży, która nastąpi w piątek 14 sierpnia o 23:59, zostanie zamknięta ilość sprzedanych nośników, a tym samym ogłoszony oficjalny nakład wydawnictwa".

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>