DJ Decks z pierwszym singlem - gościnnie Ras Kass i O.S.T.R.!

Never too late / Nigdy nie jest za późno to zapowiedź Mixtape 7, który premierę będzie miał już w październiku! Tym razem do współpracy Decks zaprosił O.S.T.R oraz Ras Kassa.

Po dostarczeniu fanom reedycji limitowano-kolekcjonerskiego Mixtape 6 i wydaniu utworu Siedem, debiutanckiego numeru Dj Decksa dla labelu StoproRap, na którym pojawiła się czołówka polskiej sceny hip-hopowej, przyszedł czas na kolejny klip poznańskiego producenta.

Never too late / Nigdy nie jest za późno to pierwszy opublikowany kawałek, który zwiastuje najnowsze wydawnictwoSingiel jest wynikiem współpracy Ras Kassa, autora kultowego albumu Soul On Ice i O.S.T.R., jednego z najpopularniejszych raperów  w Polsce.

Tutaj posłuchacie jak na początku naszego wywiadu Ras Kass wspomina współpracę przy tym utworze z Decksem i Ostrym:

Mixtape vol. 7 będzie połączenie legendarnych amerykańskich raperów z polskimi artystami. Krążek ukaże się 9 października, czyli w dzień 44 urodzin Decksa. Cały projekt będzie nie lada gratką zarówno dla fanów złotej ery amerykańskiego rapu, jak i dla zwolenników rodzimej sceny.

Na albumie swoje siły zjednoczą między innymi - Ras Kass i O.S.T.R; Mr.Capone-E z Majorem SPZ i Kasią Tontor; Luniz z W.S.R.H; M.O.P i Killaz Group; Krazy Drayz (Das EFX) z PMD oraz JWP; The Beatnuts z Małachem i Rufuzem, Onyx z Polską Wersją; Kool G Rap z Paluchem oraz Śliwą; Mc Eiht z Kalim i Bonsonem, a także Przemek Ferguson i Gun Kara z Tha Alkaholiks.

Dj Decks Mixtape 7 - Ras Kass /O.S.T.R. – Nigdy nie jest za późno / Never Too Late (Official Video)

Nasir Jones
Słabiutko i to nawet bardzo.Spodziewałem się po Dj Decksie czegoś lepszego.Na Slums Attack podkłady dawał dużo lepsze od obecnych Magiery.A tu taka kicha. O.S.T.Ry w sumie to już od jakiegoś czasu cienizna.
FRU
Jones, powiedź, sluchales "Gniew" ? Dla mnie wersja jazzowa to jest to.
Jarosławski
Jak zwykle narzekania zamiast usiąść i pomyśleć. Jak dla mnie kultura sama w sobie. Taki po prostu jest hip hop ma zmuszać do przemyśleń i taki właśnie jest ten nr. No ale co niektórzy uważają że prawdziwy hh to stary dobry tymek lub chłopaki z werby. Pozdrawiam
Zyrandol
Zajebiste , ewenement na dzisiejsze czasy
Edek
Za dużo sopranu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>