Prykson Fisk leci w kosmos - na płycie Włodi, Hades i Guilty Simpson!

"Pan Aleksander aka Prykson Fisk aka Fred Flin100NER to 180 kg żywego hip-hopu. Beat-boxer, MC i DJ, związany z kulturą Hip-Hop od 2003 roku. Prykson to doświadczony psychonauta, a zarazem właściciel domowego studia KOMORA REC. Twórca i autor 17 albumów i mixtejpów. Reprezentant ekipy MOST BLUNTED, KOLOKOS oraz jeden z założycieli Renegatów Funku i Dusty Vibez. Nawijał pod bity w każdym klimacie od dubstepu, grime, drum and bass przez rap, kończąc na jazzie i funku. Fan dobrego jedzenia, undergroundowej muzyki, wielowymiarowej sztuki wizualnej i teorii spiskowych. Doświadczony smakosz życia i znany osiedlowy znachor. Spełnia się również jako warsztatowiec, od lat zajmując się promowaniem Beat-Boxu, a ze swoimi warsztatami odwiedził niezliczoną liczbę miejsc w Polsce i za granicą" - czytamy w obszernej informacji prasowej. Wszystko z okazji nadciągającego debiutu Pryksona pt "Ko2mo2"!

Jego debiutancki krążek to kosmiczna podróż wychodząca z klasycznych brzmień, oscylujących w stylistyce lofi i boombap, angażująca zapomniany ostatnimi czasy element Hip-Hopu, jakim jest Dj.

"Swoje cuty wrzucili Dj Chederac i Dj Bulb. Producentem wykonawczym albumu jest Paweł Włodi Włodkowski. Na krążku udzielili się lirycznie - poza Włodim - brat Pryksona aka Chlorian Świnicz, Hades, a także ulubiony raper J Dilli - Guilty Simpson. Wśród producentów znajdziecie całą plejadę najbardziej utalentowanych bitmakerów, m.in.: Spear Oh, Ridiculous Preem, Dj Mariano MBH, Siódmy, Kocur, bknd beats, Smokin Prod, Moo Latte, Miroff, 1988, Młody oraz Lord Barto’cut 12. Miks i master płyty wyszedł z pod ręki Szweda."

Więcej szczegółów, preorder oraz pełną tracklistę znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych. Poniżej za to klip stworzony przez Little'a z The Returners oraz promomix albumu.

PRYKSON FISK - PROMOMIX ALBUMU "K02M02" by DJ BULB

Prykson Fisk - Skywalker (prod. Kocur)

s.
co to za gość :)?? nawet fajnie leci
Chrystian Paul - amerykański projektant
Ale się Paluch roztył na tej kwarantannie...
:)
Z Siedlec :) jeszcze będzie o nim głośno
jinz1.ssoh
Świetny raper, beatboxer, gość na MAKSA wkręcony w tę kulturę i lokalną scenę. To jest na prawdę zagadka, jak to możliwe, że wypływa dopiero teraz. Ten człowiek jest chodzącym hip hopem, respekttt
Beb
I to rozumiem, na takie właśnie premiery warto czekać, a nie typa od Golców, czy Żapsona :)
Legalizacja albo śmierć
Props za Guilty Simpsona na albumie, grubasek nawet sympatyczny może nawet da się tego posłuchać. Swoją drogą ciekawe co taki Guilty Simpson by sobie pomyślał jakby się dowiedział jak tutaj są ludzie traktowani za śladowe ilości zioła, pewnie że dzicz jak nie wiem i że mają rację z tym co mówią o wschodniej europie.
Trefhjojgffv
Solidne, miał zajebisty numer z Ero. Bity miażdżą ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>