Tede jak R.Kelly? Nowy singiel odbija wakacyjną aferę!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-21 20:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W lecie nagłówki plotkarskich serwisów obiegło info, że Tede całował się z niepełnoletnią fanką w trakcie imprezy. Na rapera spadły z tego powodu gromy, a on sam odnosi się teraz do sytuacji w najnowszym singlu zatytułowanym "R. Kelly".

Utwór promuje "Karmagedon", który ukaże się w maju - info i preorder znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

TEDE & SIR MICH – R. KELLY (FEAT. SETKA) / KARMAGEDON

Wwa
Moim zdaniem niezły kaKAŁ. W sumie w ciągu ostatnich kilku lat, to nic nowego ze strony Tedego.
Anonim
Debil. Wieprz porównuje się albo nawet utożsamia z pedofilem byle trochę fejmu zgarnąć, beka. Tak samo jak kurt rolson tylko dlatego że zabił jakiegoś tam Ryśka. Szkoda dziewczyny bo nie dość że stary cofnięty w rozwoju impotent wykorzystał ją pijana to jeszcze nagłaśnia sprawę dla kilku chwil sławy. Takiego frajera to w całej polskiej ,,rap'' grze nie ma.
jprdl
Fajny numer w sumie, ale szkoda że się bardziej nastawił na ratowanie wizerunku niż zrobienie bangera o tym że rucha licealistki bo może i chuj bo ta cała afera przeciez i tak jest z pizdy
Mientos87
Generalnie bardzo szanuję Jacka , to tak na wstępie. Karmagedon hmm , po pierwszych rzutach szału nie ma , tym bardziej tego co sam osobiście bardzo oczekiwałem czyli rozliczenia i konkretnego pojazdu , bo tak to się zapowiadało. Zero jakiejkolwiek świeżości , brak pomysłu , brak konkretów. Infamia chaper 2 ? Oczywiście nie życzę ale póki co straaaaaszny niedosyt i rozczarowanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>