Tede vs cały świat - nowy klip i preorder "Karmagedonu"!

video
dodano: 2019-02-14 17:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"One Star" to drugi singiel promujący nadchodzącą płytę Tede & Sir Mich KARMAGEDON”. Wraz z klipem ruszyła rzedsprzedaż zapowiadanego albumu!

NWJ i Asfalt Records łączą siły, a najnowszym efektem współpracy jest dystrybucja przez Asfalt Distro zbliżającego się wielkimi krokami albumu Tede & Sir Mich “Karmagedon”.

"Najnowszy singiel duetu TEDE & Sir Mich promujący ten album to mocny i bezkompromisowy komentarz do rodzimej sceny hiphopowej uzupełniony o energiczny refren śpiewany przez Timona. W warstwie muzycznej Sir Mich ponownie stworzył dzieło monumentalne, a jednocześnie utrzymane w najlepszych aktualnych trendach" - czytamy w info prasowym. Klip wyprodukowało Graffiti Films w kooperacji z ekipą NWJ. Reżyseria Pan Zgrywus, a za zdjęcia odpowiada Łukasz Balcerzak.

Wraz z premierą najnowszego klipu wystartowała przedsprzedaż albumu Tede & Sir Mich „KARMAGEDON” - info o płycie, okładkę oraz preorder znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Dodatkowo, jeszcze przed premierą albumu do rąk słuchaczy trafi limitowany, winylowy maxisingiel między innymi z utworem “One Star”. Drop i podpisywanie płyty przez TEDE i Sir Mich’a będzie miało miejsce 21 lutego w warszawskim Asfalt Shopie na Kredytowej 8 w Warszawie. Zapraszamy!

TEDE & SIR MICH – ONE STAR (FEAT. TIMON) / KARMAGEDON

O
Pusha T ede, fajne
jprdl
Ale chujowe, Jaca rapuje jakby miał paść na zawał zaraz od tej napinki. Strzał oczywiście w najbardziej oczywistą ksywkę, jeszcze czekam na wielce kontrowersyjne wersy w stronę Numera i Tuniego i oczywiście zaczepkę w stronę Rycha i to pewnie tyle jeśli chodzi o rozliczanie sceny i armagedon i cokolwiek on tam jeszcze zapowiadal. I refren jaka żenada, w 2019 cos takiego, ja pierdole
Wnk
Tede przeminą już dawno za czasów kiedy koks zjadł mu mózg... Ale teraz to tylko spółkał się sam w toalecie. Jak dla mnie gniot roku , chce rozliczać A sam się zapomniał rozliczyć i robi kontrowersje na niskim poziomie tylko by na śmiesznym poziomie brać ten hajs. Szczerze słucham rap od 93r i wstyd mi to przyznać jak słyszę starą szkołę robiacą takie padło. Chyba przyszedł czas znów słychać tylko klasyki z usa. A jaki pisał jprdl głos ma jak by miał zawał dostać lub wyciągnąć żal z D... .
₩o\_~|~_/o₩
Nie banglam z gównem/ Weż ogarnij się i nie sap\ RAP to wyższa ranga/ A Twój to szczoch na spodniach Mesa\ Więc Japa - Chamie Przestań sapać - Janie Choć pali Cię tu większość Mniejsza w to - Bananie Ale Większość trzeba zmniejszać Więc kasuję Cię jak pamięć Skazuje na wygnanie za illuminowanie\ ₩o\_~|~_/o₩ P.s. TDF czytaj Tylko Dla Frajerów.Bez urazy Geje ;)
Krystian
OMG ale fatalne :/ Z każdą płytą, każdym kawałkiem myślę, że gorzej być nie może. A tu tedeusz mnie zaskakuje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>