13.10.2010 o godzinie 23:55 Prosto Label uruchomił ściśle limitowany preorder płyty HIFI Banda "23:55".
W preorderze dostępny jest nowy album HIFI Bandy oraz dodatkowo "Puszer DVD", na którym znajduje się
teledysk "Puszer", a także dwa wideoklipy do wyjątkowo obiecujących remiksów tego kawałka. W pierwszym z nich wzięli udział: Pyskaty, Numer Raz, Kaszalot, Rak i Tede, a cuty położyli Returnersi i DJ Tort. Do drugiego remiksu dograli się: VNM, Kosi, Sokół, Ero, Zawodnik, Tomasina, a cuty wyszły spod igły DJ-a Kebsa i DJ-a Wojaka.











.jpg)

Jestem pewien, że ta kooperacja wywoła u fanów kalifornijskiego rapu podkręcenie sprzętu jeszcze przed wciśnięciem play. 






















