Radonis

Radonis

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-11 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Jedną z bardziej pominiętych premier końca 2013 był materiał "Zawsze Najgorszy" duetu Radonis x L PRO. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. RY23 i Młody M. Za skrecze odpowiadają tu DJ Cider oraz DJ eMBe. Pełny odsłuch, czyli 18 kawałków znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Tagi:
video
dodano: 2013-09-16 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

07. Fenix - Ptaki i Ryby (prod. Radonis) OFFICIAL VIDEO

Utwór "Ptaki i Ryby" to piąty, a zarazem ostatni singiel okraszony teledyskiem, który promuje album "Piąty Bieg" Fenixa. Jak mówi raper, to dla niego przełomowa płyta pod każdym względem. Zarówno tekstowo i brzmieniowo, jak i poprzez całą otoczkę, która towarzyszyła tworzeniu tego materiału. Zamykam wiele spraw na tym albumie - to jest moja pierwsza, a zarazem ostatnia taka płyta. Mój światopogląd zmienił się diametralnie, w porównaniu do tego co myślałem i kim byłem przy okazji poprzednich albumów. Płyta w całości wyprodukowana została przez Radonisa -  rapera i producenta, którego możecie kojarzyć np. z ostatnio wydanej płyty z Młodym M - Kronika III. Wydanie zawiera elegancką, 12 stronnicową książeczkę, a premiera całości odbyła się 27 maja 2013. 

Tagi:
video
dodano: 2013-06-02 20:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Młody M / Radonis ft. Vixen, Jopel, Dj Ace - Wolni

W siec pojawił się najnowszy klip Młodego M i Radonisa. W numerze „Wolni” gościnnie udzielili się Vixen oraz Jopel. Skrecze wykonał DJ Ace. Teledysk to dzieło ekipy Sensi&. "Kronika III: Zaklęty Krąg" dostępna jest na www.preorder.pl. 

dodano: 2013-04-30 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

29 marca światło dzienne ujrzała trzecia część "Kroniki". Pierwszą Młody M nagrał we współpracy z Bojarem, a następnie zremixował w świetny sposób na potrzeby debiutu na legalu. Raper swego czasu okazał się najlepszy w konkursie WhiteHouse, który pozwolił mu się znaleźć na jednej z prestiżowych producenckich płyt z serii "Kodex". Dziś Młody M ma na koncie olbrzymi sukces singla ze Słoniem - m.in o tym rozmawia z Mateuszem w naszym videowywiadzie, który znajdziecie w rozwinięciu. Oprócz tego o współpracy z Radonisem, gościach na płycie i tym czy ulubione kawałki raperów okazują się ulubionymi ich słuchaczy.

video
dodano: 2013-03-07 19:00 przez: Step Records (komentarze: 2)

Młody M / Radonis - Na uwięzi

Drugi klip promujący nadchodzący album Młodego M i Radonisa pt. „Kronika III: Zaklęty krąg”. Za wykonanie klipu do numeru „Na uwięzi” odpowiada ekipa sensi&. Obraz powstał dzięki wsparciu firmy Diamante Wear. Najnowszą płytę Młodego M można już zamawiać w przedsprzedaży, w specjalnym pakiecie z projektem Blask Ulic na www.preorder.pl. 

Tagi:
video
dodano: 2013-02-16 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Młody M / Radonis - Zaklęty Krąg

Dlaczego: Pierwszy klip promujący trzecią część "Kroniki" przypomina, że Młody M w nurcie ulicznego rapu jest postacią wyróżniającą się na duży plus. Bez popisywania się, za to z dużą dawką treści, która potrafi chwycić za gardło. "Kronika III: Zaklęty Krąg" ukaże się 29 marca nakładem Step Records.

video
dodano: 2012-12-07 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 7)

Fenix - Ostatnio (prod. Radonis) OFFICIAL VIDEO

Fenix to raper obecny na scenie od przeszło 8 lat, który dotychczas współpracował z takimi postaciami jak: Zeus, VNM, PMM, Pyskaty, L PRO, czy Młody M. Obecnie pracuje nad albumem "Piąty Bieg", którego premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2013 roku. Dzisiaj zaś zapraszamy was do sprawdzenia singla pt. "Ostatnio" na bicie Radonisa.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-05-19 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)
Osobiście po przesłuchaniu "Na Tych Osiedlach II", poczułem, że taka prosta kontynuacja pomysłu nadal ma tyle cech świeżości, że mogłaby obdzielić nimi trzydziestu raperów młodszych od warszawiaka o dekadę. Premiera drugiego solowego krążka Chady w Step Records, zbliża się wielkimi krokami. Już 27 maja płyta trafi na półki sklepów muzycznych w całej Polsce, a my mamy dla was oficjalne informacje dotyczące trzymanej dotąd w tajemnicy tracklisty.

Jesteście zainteresowani kto zrobił bity na nową płytę Chady oraz kto pojawi się gościnnie i w jakim kawałku?