Prince Po

Prince Po

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-11 13:00 przez: Jakub Goliński (komentarze: 0)

Styczeń to gorący czas wielu podsumowań minionego roku. Pochodzący z Portland, undergroundowy producent Phoniks przygotował miks tego co w zeszłym roku pojawiło się dobrego poza mainstreamem. 

W przygotowanym przez niego miksie znajdziemy 13 numerów, na które składa się wiele szerzej nieznanych ksywek i ekip. Mamy tu na przykład Timeless Truth, Jazz Spastiks & Apani B. Fly czy Hex One & 5th Element. Obok nich nieco bardziej rozpoznawalni Diamond D, Dynasty zremiksowana przez Figuba Brazlevica czy numer "Alarm Clock" z zeszłorocznej płyty od Statik Selektah. Całość trzyma się w klimacie "złotej ery" rapu. 

video dnia
dodano: 2014-04-16 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Prince Po & Oh No - Smash ft. Pharoahe Monch, O.C.

Dlaczego: Organized Konfusion ponownie zjednoczone! Prince Po i Pharoahe Monch łączą siły, a wspomaga ich one and only O.C. Wszystko w singlu z płyty Po i Oh No pt "Animal Serum", która trafiła do nas w lutym.

kategorie:
dodano: 2013-12-22 16:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Połówka klasycznego Organized Konfusion krzyżuje siły z Oh No, który zajął się produkcją całego "Animal Serum". Artyści zapowiadają "mroczne, psychodeliczne doświadczenie", z którym przyjdzie spotkać się w lutym.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-18 13:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 1)

Oto przed nami pierwszy singiel z nowej płyty jednego z lepszych obecnie, klasycznych producentów. Gościnnie pojawia się Organized Konfusion czyli duet Pharoahe Monch i Prince Po. Marco w tym roku wydał już jedną świetną płytę, która na dodatek była całkiem za darmo, mimo to śmiało może kandydować do miana najlepszej płyty producenckiej 2013. Co w takim razie producent przygotuje nam na swoim pełnym wydawnictwie? "Port Authority 2" trafi do nas już 12 listopada tymczasem singiel zapowiada, że może być sztosem jeszcze większym niż wydany przed paroma miesiącami darmowy ‘Newport’.

Przypominamy przy okazji, że już w niedzielę Marco razem z Masta Ace'em zawita we wrocławskim Alibi.

dodano: 2012-11-06 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

W ostatnich latach Pharoahe Monch w Polsce zyskał dosyć sporą popularność, choć jak patrzę na zainteresowanie związane z "W.A.R." - jego ostatnim solowym krążkiem, to mam wrażenie, że w Stanach jest proporcjonalnie odwrotnie. Dzisiaj jednak nie o tym. Wróćmy do czasów początku kariery Pharoahe Moncha na rapowej scenie, kiedy u boku Prince Po sławił nazwę swojej grupy - Organized Konfusion. Drugi album duetu "Stress: The Extinction Agenda" pochodzi z 1994 roku i tak też brzmi. Patrząc na promujący album teledysk do numeru tytułowego, myślę sobie, że choć za obydwoma członkami zespołu długa droga, to z całą pewnością zaczęła się ona w sposób niesamowity.