Marsha Ambrosius

Marsha Ambrosius

dodano: 2016-05-22 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Dlaczego: Dziesiąty studyjny album T.I. - "The Dime Trap" ma się według zapowiedzi pojawic na rynku w 2016 roku. To właśnie z niego pochodzi singiel "Dope", który właśnie został opublikowany. Gościnnie w utworze pojawia się Marsha Ambrosius, zaś za sterami produkcji stanęłi Sir Jinx oraz Dr. Dre. W kawałku wykorzystano sampel klasycznego utworu Aaliyah - "Rock The Boat".

dodano: 2015-07-18 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Jeden z najlepszych lyricists w grze, zbierający propsy od Lupe Fiasco i Kendricka Lamara reprezentant Baltimore King Los nie zna litości. W najnowszym freestyle'u (spontaniczny remix) Los wziął na celownik bit do hitowego "Blessings" duetu Big Sean - Drake... Jeśli kiedykolwiek słyszeliście tego gościa w akcji, to wiecie czego się spodziewać, jeśli nie - nie przegapcie tego. King!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-22 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Dla tych, którzy nie obserwowali pełnej wzlotów i upadków kariery Saigona, należy się małe zapoznanie, bo nie powinna to być przelotna znajomość. Pochodzący z nowojorskiego Brownsville raper formalnie zadebiutował w 2010 roku krążkiem "The Greatest Story Never Told", który pierwotnie miał nazywać się "The Greatest Story Ever Told". Zmiana tytułu jest oczywiście bardzo symboliczna. Trzydziestopięcioletni dziś MC ma za sobą naprawdę długą drogę. Najpierw więzienie w którym zaprzyjaźnił się z rapującym koleżką, który nauczył go nie tylko mikrofonowych technik, ale także podzielił się zdobytą przez siebie wiedzą dotyczącą realiów w jakich jego zdaniem funkcjonuje Świat. Zaraz po wyjściu (wyrok Bran Canerard dostał za napaść pierwszego stopnia) zaczął wypuszczać mixtape'y, otworzył bardzo cenioną serią "Da Yardfather", a potem również "Warning Shots", które z miejsca zjednały mu zainteresowanie wydawców w tym całej plejady majorsów widzących w tym gościu "milion na wejściu" jak opowiada nam na płycie.

Ostatecznie zdecydował się na ofertę Atlantic Records, a swoją mało przyjemną przygodę z tym gigantem przytacza w kapitalnym numerze "The Game Changer", gdzie wspomina np. miny szefów wytwórni, kiedy dowiedzieli się o czym traktuje sugerowany na singiel kawałek z Trey Songzem. Kiedy w 2010 wreszcie wydostał się z toksycznego kontraktu, których niestety ostatnio jest coraz więcej, zadebiutował z materiałem, który pokazywał jakie możliwości ma Saigon, ale brzmiał jakby leżał trochę za długo. Dlatego właśnie nowy krążek trzyba było prędzej czy później sprawdzić.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-11-09 12:00 przez: KamykPL (komentarze: 0)


Newschoolowi gracze zaatakowali ponownie, a wsparcia udzielił im Freddie Gibbs.
Mówiąc ściślej: mamy nowy klip od duetu Kidz In The Hall, który od jakiegoś czasu promuje nadchodzący longplay. Jego tytuł to "Occasion", a premiera przewidziana jest na 22 listopada.  Póki co mamy obrazek, a odpowiada za niego Noah Banks & Virgil Solis. Bardzo pop-artowy obrazek.

Warto jeszcze dodać, iż na zapowiadanej płycie, mają pojawić się tacy goście jak Esthero, Bun B, David Banner, Marsha Ambrosius, Curren$y czy Killa Kyleon.