Komil

Komil

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-03-27 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Filipek podczas najnowszego Q&A został zapytany, co sądzi o dissie Komila na Żabsona. Członek QueQuality zdradził, jaki ma stosunek do obu raperów.

video
dodano: 2021-03-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Parę dni temu Komil wydał numer "Żaby, aligatory i inne stwory" w których zaczepiał Żabsona, jednak ciężko było stwierdzić, czy mamy do czynienia z oficjalnym dissem. Wczoraj raper opublikował za to kolejny numer, już bezpośrednio skierowany do członka chillwagonu. Autor "Monopoly" wyjaśnił również, dlaczego właściwie zaatakował Żabsona.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-21 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"SASHIMI" to nowy, klubowy numer Komila, który został opatrzony wysokobudżetowym, fabularnym klipem. Kawałek zapowiada zagęszczenie ruchów muzycznych ze strony ekipy rapera, Komil & Friends. Oprócz tego, autor hitowego "Monopoly" ujawnił kulisy nagrywania teledysku, który nie należał do najłatwiejszych do nakręcenia.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-15 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Komil przedstawia trzeci teledysk promujący jego nadchodzący mixtape pt. "Crusher". Obraz powstał do numeru "Do Rana", a za jego realizację odpowiada ekipa WOW Pictures. Muzyka to dzieło Yung Kahliego. Wraz z premierą teledysku wystartował również preorder "Crushera", który znajdziecie poniżej.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2015-12-01 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 16 stycznia 2016 r. o godz. 18:00 zapraszamy Was na IV urodziny portalu lodzkirap.pl, kolejną edycję najgrubszej zimowej imprezy w woj. łódzkim! Na scenie łódzkiego klubu Bedroom (ul. Moniuszki 4A) zobaczymy najgorętsze nazwiska w hip-hopowej branży muzycznej! "Już 4 lata prężnie działamy w naszym regionie, przyszedł więc czas na kolejny wyjątkowy jubileusz. Tego wieczoru zobaczymy zarówno postaci z naszego podwórka, jak i gwiazdy ogólnopolskiej sceny." - przekonuje Grzegorz Cota, właściciel portalu lodzkirap.pl.

video
dodano: 2015-04-08 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

UrbanRecTv prezentuje pierwszy singiel Komila, który zwiastuje jego debiutancki materiał "CRUSHER mixtape". Bit wyprodukował Semphis.

Tagi: