KID

KID

dodano: 2018-02-09 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Po grudniowej ofensywie tempo wyraźnie zmalało, ale konkretnych albumów i tak nie brakowało - pora byście wskazali najlepszy z nich!

video
dodano: 2018-01-25 20:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W sieci ukazał się kolejny, siódmy już klip Tymina & Kida. Obraz powstał do numeru „Brakuje mi tchu”. Premiera wersji fizycznej „Wampirów” miała miejsce na początku ubiegłego tygodnia. Album można zamawiać na www.setksekta.pl.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-12 19:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

W sieci ukazał się nowy klip Tymina & Kida oraz Peusa do utworu „Nie zdążyłem się pożegnać”. Numer pochodzi z projektu „Wampiry” i stanowi hołd dla Ymcyka - zmarłego freestyle’owca, który cieszył się sporym uznaniem.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-12-12 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwa lata – tyle czasu minęło od tytułowych „Wampirów”. Długo. Może nawet za długo, ale dzięki temu słuchacze mogą być pewni, że nadchodzący materiał duetu Tymin x Kid został dopracowany w każdym detalu. Pierwotnie chłopaki zakładali, że będzie to krótki album o urokach stosunkowo beztroskiego, studenckiego życia. Z uwagi na tak długi okres powstawania projektu, koncepcja zmieniła się. Krążek jest emocjonalny, ale na szczęście jego brzmienie jest takie, jakie zamierzano osiągnąć.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-05 21:52 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Dwa lata – tyle czasu minęło od tytułowych „Wampirów”. Długo. Może nawet za długo, ale dzięki temu słuchacze mogą być pewni, że nadchodzący materiał duetu Tymin x Kid został dopracowany w każdym detalu. Dzisiaj w sieci ukazał się nowy klip pt. „Żyć naprawdę”.

Pierwotnie chłopaki zakładali, że będzie to krótki album o urokach stosunkowo beztroskiego, studenckiego życia. Z uwagi na tak długi okres powstawania projektu, koncepcja zmieniła się. Krążek jest emocjonalny, ale na szczęście jego brzmienie jest takie, jakie zamierzano osiągnąć.

video
dodano: 2017-04-06 12:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tymin i KID serwują kolejny singiel promujący "Wampiry". Tym razem jest to wspominkowo-rozkminkowe "Nie kończmy tego jeszcze" zobrazowane masą snapów z przeróżnych okazji - m.in. z młodowilczego weekendu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tymin x KID - Gaśnie Świat [OFFICIAL VIDEO]

Tymin x KID to sosnowiecko-katowicki duet raperów. Pierwszego można kojarzyć z wielu bitew fristajlowych na terenie całego kraju, oraz ze składu Tymin&Peus. KID to młody raper z Katowic, posiadający wykraczające poza polski rap umiejętności wokalne, nadając duetowi zdecydowanie bardziej muzyczny charakter. Ich nadchodzące wydawnictwo jak dotąd promowały dwa single- 'Wampiry' oraz 'Gaśnie Świat'.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pham to kolejny wielki producencki talent z Polski, którego prestiżowy DJ Mag określił mianem "The Polish Prodigy" (polski cud) a jego "Movements" zebrało na Souncloudzie 11 milionów odsłuchów. Teraz ten właśnie bit wzięli na warsztat Tymin i KID w swoim nowym numerze, jednak mimo że to instrumental to widać że w pełni autoryzowany - w końcu Pham pojawia się razem z nimi w klipie.

Tagi:
dodano: 2015-08-10 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku zebraliśmy m.in. rzeczy z nadchodzących projektów od Dawnych Dni, Flinta, Harego i Fouxa, nowe numery od Kaza Bałagane czy Tymina oraz luźny efekt wspólpracy naszych Młodych Wilków - Sariusa, Otsochodzi i Karwela.