Tymin x Kid "Wampiry - nowy klip, preorder

video
dodano: 2017-12-05 21:52 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Dwa lata – tyle czasu minęło od tytułowych „Wampirów”. Długo. Może nawet za długo, ale dzięki temu słuchacze mogą być pewni, że nadchodzący materiał duetu Tymin x Kid został dopracowany w każdym detalu. Dzisiaj w sieci ukazał się nowy klip pt. „Żyć naprawdę”.

Pierwotnie chłopaki zakładali, że będzie to krótki album o urokach stosunkowo beztroskiego, studenckiego życia. Z uwagi na tak długi okres powstawania projektu, koncepcja zmieniła się. Krążek jest emocjonalny, ale na szczęście jego brzmienie jest takie, jakie zamierzano osiągnąć.

– „Wydaje nam się, że mało kto w tym kraju robi takie rzeczy. Nie próbowaliśmy wstrzelić się w trendy. Zrobiliśmy tę płytę w stu procentach po swojemu; mimo faktu, że jest ona nagrana w całości na instrumentalach. Forma albumu jest dość przystępna i przyjemna dla osób spoza rapowych kręgów. Uważamy jednak, że nikt nie może być zawiedziony. Istnieje cienka granica między rapem melodyjnym, a przypałowym. Nie przekroczyliśmy jej” – mówią Tymin x Kid.

Tracklista:

1. Nie umiem przestać
2. Gaśnie świat
3. Nie zdążyłem się pożegnać
4. Oddaj mi wolność
5. Wampiry
6. Będzie dobrze
7. Żyć naprawdę
8. Brakuje mi tchu
9. Nie kończmy tego jeszcze
10. Sobie na złość

Na stronie www.setkasekta.pl można już zamawiać pre-order albumu. Premierę  zaplanowano na 29 grudnia 2017 roku. Projekt ukaże się nakładem labelu Zayafka.

Tymin x Kid - Żyć naprawdę [MYSTORY VIDEO]

Savalas
Ale że kradzione bity i chcecie jeszcze hajs za to ? Ludzie to 2017 rok nie 2001

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>