JusThoughtZ

JusThoughtZ

dodano: 2018-05-24 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niedawno publikowaliśmy na naszym kanale YouTube premierowo najpierw teledysk J.Nolana do numeru "Welcome", a później jego spontaniczny rap na bicie Deemza z numeru Solara. W ostatni piątek światło dzienne ujrzał natomiast długo oczekiwany, autobiograficzny longplay rapera z Atlanty, inspirowany brzmieniem miasta i rzeczami, których doświadczył sam MC po przeprowadzce do ATL w 1998 roku.

Jednym z celów, które przyświecały Nolanowi przy tworzeniu tego projektu, było też połączenie popularnego obecnie trapowego brzmienia z treścią i osobistymi przeżyciami. Całość dedykowana jest pionierom rapu z ATL takim jak OutKast, Goodie Mob czy T.I. Odsłuch i darmowy download w rozwinięciu. Gorąco polecamy!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-11-20 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

"Storytelling, soul, jazz, dojrzewanie, refleksja, introspekcja, hip-hop" - tymi słowami-kluczami opisuje swoje najnowsze wydawnictwo J.Nolan, pragnący dostarczyć motywację na koniec tego dosyć burzliwego w USA roku i nieść promyk nadziei na rok 2017.

"Above The Fray" to eklektyczna podróż inspirowana złotą erą hip-hopu. Ten album porusza społeczno-polityczne tematy dnia dzisiejszego, ale zarazem niesie poczucie dumy i nadziei wkraczając w przyszłość. Przekonajcie się, dlaczego tacy gracze jak 9th Wonder czy DJ Jazzy Jeff dali swoją "gwarancję jakości" muzyce tego MC z Atlanty. 

video
dodano: 2015-07-10 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Idiomz da Prophesayer to pochodzący z Oxon Hill w stanie Maryland, a mieszkający w Tampa na Florydzie MC, tworzący przesiąknięty jazzem, uduchowiony rap. Niedawno Idiomz, charakteryzujący się dużą dbałością o przekaz, technikę i zawierający w tekstach dużo życiowych refleksji wypuścił swój najnowszy album "Renaissance Man".

Hołdujący najlepszym tradycjom East Coastu projekt zawiera też tribute dla zmarłego w zeszłym roku MC/bloggera/dziennikarza Praverba The Wyse'a. Gośćinnie Idiomza wsparł m.in. świetny MC JusThoughtZ. W rozwinięciu znajdziecie też teledysk do numeru "Why Bother".

dodano: 2015-05-06 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Fresh & Local to nowopowstała grupa, w której skład wchodzą znany dobrze czytelnikom Popkillera MC J.Nolan, JusThoughtZ, G-Lo the Lion oraz Rex Novi. "Tear Drops" to debiutancki singiel ekipy, traktujący o takich kwestiach jak depresja, niepokój ducha oraz stanowiący dla MC's swoiste ujście i dający okazję do zmierzenia się ze swoimi problemami osobistymi i niepewnością. Zarazem jednak nie jest to utwór dołujący, a za sprawą oryginalnego, opartego na klawiszach i miękkich bębnach podkładu słucha się go z przyjemnością.

video
dodano: 2015-02-22 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Fly Away - theBeatBreaker ft. Justhoughtz & Soulfruit

Even though it's dark out, I know I'm looking towards a brighter day... - mówi utalentowany MC JusThoughtZ rodem z New Jersey, odnosząc się do wydzarzeń ostatnich miesięcy w USA. Inteligentny i pełen szczerych, dogłębnych refleksji, a zarazm spokojnie płynący, jazzujący track "Fly Away" promuje debiutancki album theBeatBreakera, czyli perkusisty Lecrae. Gościnnie w numerze udzielił się też wokalista Soulfruit. Świetna robota!

dodano: 2013-06-17 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nie ukrywam, że na co dzień oprócz słuchania płyt sprzed lat z gatunków rap/soul/r&b/jazz i nadrabiania zaległości, głównie uskuteczniam digging w amerykańskim podziemiu...

W dzisiejszym odcinku Drive By przygotowałem dla was kilka nowych singli od opisywanych już na Popkillerze MC's z tak różnych rejonów jak Atlanta, Kalifornia i Baltimore, a wisienką na torcie jest tu świeżutki track od twórcy idealnych soundtracków na lato - DaM-FunKa. No to lecimy!

dodano: 2013-04-03 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 8)

JusThoughtZ to młody MC pochodzący z New Jersey, a mieszkający obecnie w Atlancie. W swoim najnowszym singlu "I'm Okay" Jus opowiada o trudnych chwilach ze swojego życia, jednocześnie dziękując Bogu za wszystkie błogosławieństwa życia codziennego.

Spokojny, oparty na jazzowym samplu bit Nu Vintage stanowi świetne tło pod szczerą nawijkę rapera. Utwór ma zaspokoić apetyty fanów i przygotować nas na nadchodzący album "Break The Day".