810

810

video
dodano: 2016-01-10 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z Baltimore MC, reżyser i pianista McKeldin, znany wcześniej jako 810, obecnie przebywający w trasie z King Losem, znalazł chwilę, aby ponownie skupić się na solowej muzyce, czego rezultatem jest teledysk "Fairytale", promujący nadchodzący album "The Real World". "Fairytale" to opowieść o dorastaniu w zimnym świecie i pragnieniu życia według wzorców zawartych w bajkach.

Tagi:
dodano: 2013-06-17 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nie ukrywam, że na co dzień oprócz słuchania płyt sprzed lat z gatunków rap/soul/r&b/jazz i nadrabiania zaległości, głównie uskuteczniam digging w amerykańskim podziemiu...

W dzisiejszym odcinku Drive By przygotowałem dla was kilka nowych singli od opisywanych już na Popkillerze MC's z tak różnych rejonów jak Atlanta, Kalifornia i Baltimore, a wisienką na torcie jest tu świeżutki track od twórcy idealnych soundtracków na lato - DaM-FunKa. No to lecimy!

dodano: 2012-12-09 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam teledysk do promującego debiutancki krążek Y1'a "Lincoln's Address". Teraz pochodzący z Baltimore w stanie Maryland MC uderza z całym projektem. Na "Finally Or1ginal" znajdziemy 16 nowych kawałków na oryginalnych bitach (+ 2 skity), gościnnie pojawili się m.in. 810 i The Black Sunn (o których już pisaliśmy).

Jeśli szukacie świeżego, energicznego i pozytywnego rapu z przesłaniem, koniecznie sprawdzajcie ten album. Odsłuch i darmowy download w rozwinięciu.

dodano: 2011-08-27 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1) Najnowszy klip promujący wspólny album dwóch młodych utalentowanych MC's z Baltimore - The Black Sunna i 810'a. Duet ten współpracuje ze sobą już od kilku lat, obecnie przygotowują się do wydania długo zapowiadanego projektu United Division (31 sierpnia). "I Don't Care" to bardzo przyjemny dla ucha kawałek z chwytliwym refrenem i fajnym, luźnym klipem. Raperzy deklarują tu, że nie obchodzą ich wszelkie negatywne zjawiska zachodzące wokół i chcą jedynie skupić się na tym, co ma dla nich jakąś wartość. Zdecydowanie podzielam taki pogląd.