Ed Sheeran

Ed Sheeran

video
dodano: 2022-09-19 17:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Doświadczony angielski grime’owiec Big Narstie, mainstreamowa gwiazda Ed Sheeran oraz nowojorska legenda podziemia Papoose połączyli swoje siły na nowym singlu "Groundwork". Utwór został zobrazowany klimatycznym teledyskiem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-15 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Eminem promuje swój najnowszy album, "Revival", emocjonalnym teledyskiem do singla "River". Gościnnie w piosence udzielił się Ed Sheeran.

dodano: 2017-11-23 19:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Po 7 latach przerwy w końcu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie - najnowszy album grupy N.E.R.D. trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, Video
dodano: 2015-02-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"CoCo" to bez wątpienia największy viralowy hit ostatniego czasu, a dwukrotnie zremiksował go już nawet sam O.T. Genasis... Tym razem jednak pora na jedną z największych młodych gwiazd r&b/popu - brytyjski wokalista Ed Sheeran, który dopiero co wystąpił w Polsce, postanowił poddać obróbce hit Genasisa w audycji Trevora Nelsona na antenie BBC Radio! Trzeba przyznać, że nastrojowa akustyczna wersja "bakin sody" brzmi naprawdę groteskowo.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-12 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Lupe Fiasco - Old School Love ft. Ed Sheeran [OFFICIAL VIDEO]

Niespełna dwa miesiące temu pisaliśmy o pierwszym oficjalnym singlu z piątego w dorobku Lupe Fiasco albumu "Tetsuo & Youth", a teraz chicagowski MC podzielił się ze światem bardzo przyjemnym, pogodnym klipem do świetnie przyjętego, wspominkowego utworu.

Give me that late 80s early 90s old school
Feeling like my second album, so cool...