Donda

Donda

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-27 20:33 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Kanye West oficjalnie potwierdził, że "DONDA 2" pojawi się już pod koniec przyszłego miesiąca.

dodano: 2021-10-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Donda" i "Certified Lover Boy". "Certified Lover Boy" i "Donda". Narrację w światowym rapie ostatnich dwóch miesięcy zdominowały te dwa materiały i wszystko, co działo się wokół nich. Gdy atmosfera już trochę opadła to pozostaje odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie - kto w tym symbolicznym starciu wypadł lepiej i który z albumów jest mocniejszy? Spytaliśmy o to kilku przedstawicieli różnych mediów (a zarazem członków gremium Popkillerów), którzy przedstawią Wam swoje opinie w ramach serii "Gremialnie".

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2021-08-29 15:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Naczekaliśmy się na "Dondę", a Kanye nic sobie z tego nie robił i szlifował do skutku. Po 3 eventach premierowych i mnóstwie zamieszania materiał w końcu trafił na streamingi. O tym, czego się spodziewać rozmawialiśmy z dziennikarzami w specjalnym artykule, a teraz możemy już posłuchać finalnych efektów pracy Ye. A jest czego, bo "Donda" liczy 27 numerów.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2021-08-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wyczekiwana, przesuwana, owiana tysiącem tajemnic... a finalnie realizowana w środku wielkiego stadionu. Nikt w rapgrze jak Kanye. Według najnowszych zapowiedzi "Donda" ma jednak dotrzeć w ostatecznej wersji już w tym tygodniu - postanowiliśmy spytać kilku dziennikarzy z różnych mediów (a zarazem członków gremium Popkillerów) o to, czego spodziewają się po nowym krążku Ye i jakie mają w związku z nim oczekiwania...

Tagi: