DJ Shadow

DJ Shadow

video
dodano: 2019-11-21 08:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

A co jeśli lądowanie na Księżycu było tak naprawdę sfingowane i zgrabnie wyreżyserowane na pustyni w Nevadzie? Wśród fanów teorii spiskowych to chyba jedna z najbardziej popularnych. W najnowszym teledysku promującym wydany w ostatni piątek, dwupłytowy album DJ'a Shadowa "Our Pathetic Age", producent i DJ z Kalifornii wspólnie z De La Soul wzięli na warsztat tę ideę, filmując przepełniony chaosem, przezabawny teledysk łączący archiwalne ujęcia ze scenami z humorem wprost z... kosmosu

dodano: 2019-09-22 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Już 15 listopada swoją premierę będzie miał najnowszy, dwupłytowy album DJ-a Shadowa, "Our Pathetic Age". Pierwszy krążek będzie składał się z samych instrumentali, natomiast na drugim znajdą się tacy goście jak Nas, Run The Jewels, De La Soul czy Raekwon.

kategorie:
dodano: 2017-07-07 18:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Krótko ale konkretnie - nowa EP DJ-a Shadowa to jedynie 15 minut, ale wśród nich zwrotki Nasa czy Danny'ego Browna.

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-08-26 16:35 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Dlaczego: "Chcieliśmy nakręcić pozytywny teledysk, ukazujący polityków od jak najlepszej strony w tym gorączkowym okresie przedwyborczym... Zamiast tego wyszło nam to".

Trudno o lepszy komentarz. "Nobody Speak", nowy klip DJ'a Shadowa, nakręcony do mocarnej kooperacji z panami z Run the Jewels - to w skrócie obraz zdarzeń, do jakich nieraz dochodzi - jakby nie patrzeć - w ostatnich miejscach, gdzie konflikt jest wskazany. Perfekcyjnie zrealizowany, pełen interesujących smaczków - a nade wszystko absurdalnie śmieszny - "Nobody Speak" to jeden z najlepszych rapowych teledysków ostatnich miesięcy. Check it out!

dodano: 2013-07-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Ilość i tempo wydawania muzyki na Świecie, z rapem na czele, pozwoliłaby chyba na przygotowywanie dziesiątek pięcionabojowych magazynków. W Drive By staramy się wyłowić to co ciekawe, warte poświęcenia uwagi, co przy takim zalewie informacji mogłoby zwyczajnie umknąć, a może nie powinno. Dzisiaj zaczniemy od eastcoastowych klimatów, żeby pokazać, że w mainstreamie też są ciekawe rzeczy, zwrócimy waszą uwagę na ciekawą premierę downtempowego Sango i pokażemy nowy numer Stalleya, który potwierdza dobrą dyspozycję przed premierą nowego mixtape'u. Na początek jednak kompletnie zaskakująca współpraca Astro i DJ Shadowa.

dodano: 2013-03-13 23:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)

Dla wszystkich fanów "Entroducing..." (i nie tylko...) mamy dobrą wiadomość - DJ Shadow już niedługo zagości w Polsce w ramach międzynarodowej trasy "All Basses Covered". Josh Davis pojawi się 14 marca w sopockim klubie Sfinks700, 15 marca w SQ w Poznaniu, a dzień później w warszawskim Basenie. Więcej info o organizowanych przez agencję illegalbreaks występach w rozwinięciu.

Tagi:
recenzja
dodano: 2010-05-14 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Zdarzają się w historii muzyki takie płyty, które po ich stworzeniu zaczynają żyć własnym życiem. Płyty, które przerastają nawet artystów, którzy je stworzyli. Hip-hopowi zdarzyło się parę takich płyt, ale za każdym razem, kiedy "Endtroducing..." wraca do mojego odtwarzacza, mam wrażenie, że to najcenniejszy z diamentów jakie dostaliśmy.

Kiedyś o Arts The Beatdoctorze ktoś napisał, że jest Mozartem samplingu... OK, jest świetny, ale porównując go do DJ'a Shadowa na tym albumie, wygląda jak utalentowany organista z małej mieściny. "Endtroducing..." to znacznie więcej niż niecałe 70 minut muzyki. To niesamowita podróż do której będziecie chcieli wracać. To album o którym można by napisać książkę, ale niemożliwe byłoby wyczerpanie jej materii w 100%.

Tagi: