Chinx Drugz

Chinx Drugz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-06-05 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Śmierć Chinxa Drugza sprzed kilku tygodni wstrząsnęła światem hip-hopowym i ciągle o niej głośno. Kilka dni temu podczas nagrywania klipu w hołdzie dla zamordowanego rapera aresztowano 5 osób, a w całym przedsięwzięciu brali udział m.in. French Montana, Jadakiss, Juelz Santana czy Busta Rhymes. Teraz dostajemy okładkę, datę premiery oraz pierwszy singiel zapowiadający pośmiertny album Chinxa pt. "Welcome To JFK".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-21 23:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Kilka dni temu światem hip-hopowym zatrzęsła wiadomość dotycząca zamordowania Chinxa Drugza - członka ekipy Coke Boys Frencha Montany. Jeszcze przed tym, gdy stał się rozpoznawalny i trafił w szeregi drużyny Montany, Chinx był członkiem liczącego się w Nowym Jorku składu Tha Riot Squad, którego liderem był powiązany z The Diplomats Stack Bundles. W 2007 roku, gdy kariera Bundlesa nabierała rozpędu u boku Jim Jonesa i Maxa B, raper został zastrzelony przed swoim domem na Far Rockaway. Chinx odsiadywał wtedy wyrok za kradzież i dilerkę. Według NYPD obecna sprawa Drugza oraz ta sprzed 8 lat Stacka mają ze sobą dużo wspólnego.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-17 16:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Złe wieści z obozu Coke Boys. Czołowy raper z tej formacji, podopieczny Frencha Montany, Chinx Drugz nie żyje - został zastrzelony dziś rano w Queens.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-03 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Chinx Drugz - Feelings (Feat French Montana) [Official Music Video] WSHH EXCLUSIVE

W końcu do internetu trafił wyczekiwany przez wszystkich fanów Coke Boys klip do utworu "Feelings" z repertuaru Chinxa. Ciekawy klip przedstawia historię dziecka, zderzającego się z nieciekawą rzeczywistością, w której nikogo nie obchodzą czyjeś uczucia. Nowojorski raper w utworze wspieranym przez świetnego Funkmaster Flexa jest dodatkowo wspomagany przez lidera grupy Coke Boys, czyli oczywiście Frencha Montanę. "Feelings" promuje wydane pod koniec listopada EP Chinxa pt. "I'll Take It From Here".

kategorie:
dodano: 2014-01-02 16:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W 2013 roku było o Montanie naprawdę głośno a 2014 otwiera nowym mixtape'em ze składem Coke Boys, w którym znajdziemy m.in. Lil Durka i Chinx Drugza. A także numery takie jak "All For You" z Wizem Khalifą, Snoop Doggiem i Laną Del Rey.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-02 16:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Coke Boys in the building tonight! W 2013 roku było o Montanie naprawdę głośno a 2014 otwiera nowym mixtape'em ze składem Coke Boys, w którym znajdziemy m.in. Lil Durka i Chinx Drugza. A także numery takie jak "All For You" z Wizem Khalifą, Snoop Doggiem i Laną Del Rey.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-08-06 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Bez zbędnego gadania. W dzisiejszym Drive By ponownie zaczynamy od Brooklynu, a nawet od dwóch strzałów z BK. Pierwszy to małolat, który w moich oczach już przerasta Joeya Bada$$a - Astro. Pierwszy singiel z jego nadchodzącego projektu swoim impetem poprawi Joell Ortiz, który remixuje sobie "Same Love" Macklemore'a w sposób charakterystyczny dla swojego wielkiego talentu. Takim z pewnością dysponuje również wschodząca gwiazda produkcji z Roc Nation - Jahlil Beats, który przygotowuje się do wydania producenckiego krążka i promuje go singlem z Ab-Liva z Re-Up Gangu. Po nim usłyszycie singiel promujący czwartą część "Slime Flu" Vado (z gościnnym udziałem French Montany, innego członka Re-Up - Pusha T i Chinx Drugza), a na koniec zostaje nowy, badzo ciekawy track Naledge'a, promujący reedycję starego mixtape'u. Zapraszamy.