Drive By: Astro; Joell Ortiz; Jahlil Beatz ft. Ab-Liva & Akhen; Vado ft. French Montana, Pusha T & Chinx Drugz; Naledge ft. GLC

Bez zbędnego gadania. W dzisiejszym Drive By ponownie zaczynamy od Brooklynu, a nawet od dwóch strzałów z BK. Pierwszy to małolat, który w moich oczach już przerasta Joeya Bada$$a - Astro. Pierwszy singiel z jego nadchodzącego projektu swoim impetem poprawi Joell Ortiz, który remixuje sobie "Same Love" Macklemore'a w sposób charakterystyczny dla swojego wielkiego talentu. Takim z pewnością dysponuje również wschodząca gwiazda produkcji z Roc Nation - Jahlil Beats, który przygotowuje się do wydania producenckiego krążka i promuje go singlem z Ab-Liva z Re-Up Gangu. Po nim usłyszycie singiel promujący czwartą część "Slime Flu" Vado (z gościnnym udziałem French Montany, innego członka Re-Up - Pusha T i Chinx Drugza), a na koniec zostaje nowy, badzo ciekawy track Naledge'a, promujący reedycję starego mixtape'u. Zapraszamy.

Nie tak dawno prezentowaliśmy wam kozacki numer Astro z DJ'em Shadowem. Reprezentujący Brooklyn małolat nie lubi marnować czasu i już dostarcza nam kolejny numer, który powinien świetnie otworzyć dzisiejszy odcinek Drive By. "Crazy" wyprodukowane przez BMC to pierwszy kawałek z nadchodzącego projektu, który ukaże się we wrześniu. Soczysty, funkowy banger, mnóstwo moc płynącej z prostej wibracji i wyśmienity raper... Astronomical Kid. Zapamiętajcie dobrze.

Drugi strzał również z Brooklynu, ale od mikrofonowego mordercy w zupełnie innej kategorii wiekowej. Joell Ortiz ze składu Slaughterhouse to z pewnością jeden z MC's, którzy przez swoją niesamowitą ambicję i parcie na rozwój, stali się tak bliscy ideału harmonii treści i formy, że bezwarunkowo zasługują na uwagę. Tym razem Joell wziął na tapetę "Same Love" z "The Heist" Macklemore'a. Zresztą zupełnie nietkniętą zostawił drugą zwrotkę nowej gwiazdy ze Seattle. Swoją pierwszą potwierdził, że potrafi odnaleźć się również w takiej konwencji i tak szczerze mówiąc, to nie wiem czy nie bardziej niż w tej "rzeźniczej". Sprawdźcie.

Megatalent Roc Nation - Jahlil Beats, szykuje się do wydania producenckiego materiału zatytułowanego... "Genius". Krążek ma ukazać się 10 września tego roku. 23-letni Jahlil już do tej pory może pochwalić się niesamowitym przekrojem artystów z którymi współpracował, a na producenckim krążku może być jeszcze ciekawiej, bo mało kto teraz nie chce robić z nim muzyki. Na pierwszy ogień idzie numer "Cruising On A Red Leather" w którymi pojawia się Ab-Liva z Re-Up Gang oraz Akhen. Sprawdźcie pod spodem.

Dziś swoją oficjalną premierę będzie miał najnowszy mixtape Vado zatytułowany "Slime Flu 4". "Slime Flu" to seria, która zmieniła Vado z ignorowanego protegowanego Cam'Rona w jednego z najgorętszych zawodników z Harlemu i NYC ogólnie. Singiel, który miał skłonić nas do sprawdzenia całości materiału to cykacz najwyższej klasy z gościnnym udziałem French Montany, Pusha T i Chinx Drugz.

Naledge to koleżka, którego na pewno doskonale kojarzą fani składu Kidz In The Hall. Raper ciężko pracujący i dostarczający nam regularnie spore ilości muzyki zawsze trzymającej wysoki poziom, chociaż stylistycznie czasami imponująco różnej. "Shake Em Up" to track, który ma promować nadchodzącą reedycję mixtape'u "Brain Power". Niesamowity, wkręcający bit i bardzo przyjemna nawijka plus ultracharakterystyczna nawijka GLC na końcu - na pewno pamiętacie go ze starych albumów Kanye Westa.

 

Rakim
Naledge rozpierdol

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>