Tha Dogg Pound, K-Trap i inni - premiery tygodnia

No i mamy piątek. Czas zatem na zebranie do kupy premier tygodnia. Oto one!

Na początek powrót legend z Tha Dogg Pound. Kurupt i Daz Dillinger wypuścili swój najnowszy album "W.A.W.G. (We All We Got)" nagrany dla Death Row Records. Teraz labelowi szefuje Snoop Dogg, mówimy więc o powrocie po latach na stare rewiry. Autor "Doggystyle" udzuela się nawet w 8 z 14 numerów. Gościnnie pojawiają się poza tym Butch Cassidy, The Lady Of Rage, RBX, DaBaby czy October London, a produkcje dostarczają Mike & Keys, Battlecat, Rick Rock, Soopafly, Jelly Roll i DJ Premier.

Nowy album wypuścił także jeden z najpopularniejszych MC's w UK, czyli K-Trap. Na "SMILE?" gościnnie między innymi D-Block Europe i Blade Brown. Co jeszcze ukazało się w tym tygodniu?

Swoje rzeczy wypuścili Bushido ("König für immer"), Homixide Gang ("i5u5we5"), LUCKI (""s*x m*ney dr*gs"), Dave East, Mike & Keys ("APT 6E"), Big Hit, Hit-Boy & The Alchemist ("Black & Whites"), Mistah F.A.B. ("Jupiter"), Brotha Lynch Hung ("Season of da Siccness 2: Kevlar"), Oddisee ("And Yet Still EP") i Crimeapple & Big Ghost Ltd ("Bazuko"). Wszystkie tracklisty, dwa streamy i okładki do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Tha Dogg Pound "W.A.W.G. (We All We Got)"

K-Trap "SMILE?"

Bushido "König für immer"

Homixide Gang "i5u5we5"

Lucki "s*x m*ney dr*gs"

Dave East, Mike & Keys "APT 6E"

Big Hit, Hit-Boy & The Alchemist "Black & Whites"

Mistah F.A.B. "Jupiter"

Brotha Lynch Hung "Season of da Siccness 2: Kevlar"

Oddisee "And Yet Still EP"

Crimeapple & Big Ghost Ltd "Bazuko"

90'
Cella Dwellas & Taiyamo Denku - Talk Nice jakby co, na fanów dobrego rapu.
90s_to_boomer
Ile mają wyświetleń na Spotify, 30? xDDDDDD Zawsze piszesz o jakichś januszach rapu których nikt nie słucha :)
Anonim
Niech wrzuca, przynajmniej masz szansę poznać nowe rzeczy, gówniaku.
tru_tru
Dobrze i dosadnie powiedziane! A Ty łowco boomerów, jeśli tak bardzo podniecasz się zasięgami, świętuj 3 miliony słuchaczy Bambi na Spotify ;).
90'
Ten chłopaczek o nicku 90 boomer tak ma, gówno z życia jest nieszczęśliwy co do dwóch ww komentujących zgadzam się z tym co napisali a co do tego chłopczyka już się przyzwyczaiłem on tak zawsze ma jak coś napiszę o czymś dobrym dla mnie, to on od razu musi przypierdolić nic nowego. Chłopczyku nikt ciebie nie zmusza do tego żebyś słuchał tego co ja słuchaj sobie co chcesz nawet disco rap naprawdę mi to koło huja powiewa.
90'
Idę na bank że jesteś jeszcze młody wtedy gdy Cella Dwellas wydawało swój debiut, ciebie jeszcze nie było na świecie q było to w 1994 r. więc skąd to możesz wiedzieć a Spotify to platforma muzyczna stworzona dla ciebie i twoich rówieśników więc siedź sobie tam i nie wracaj szybko bo za każdym razem mam z ciebie bekę i napiszę ci na koniec ty swoją wiedzą na temat rapu nawet do jaj mi nie podchodzisz nie chcę się tym chwalić bo nie mam zamiaru ale po co takie twoje kąśliwe komentarze do moich komentarzy, czyżby sprawia ci to frajdę chłopczyku jeżeli tak to naprawdę żal mi ciebie naprawdę musisz mieć naprawdę nieszczęśliwe życie.
Sernicco
Oj chłopaki podczas pierwszego pobytu w DR takiego numeru by nie nagrali. Swoją drogą pozytywnie jestem zaskoczony tymi dinozaurami
90s_to_boomer
Bedzie co puścić przy grillu :)
Kwaśny Ogór
Ależ ty mateusz żyjesz west coustem myślę że suge knight byłby z ciebie dumny xD
Anonim
The lady of rage jedną zwrotką zjadła cała płytę :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>