Peja poruszająco o ataku nożownika i tragedii w Poznaniu

kategorie: Polska, News
dodano: 2023-10-19 13:47 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Wczoraj całą Polską wstrząsnęła wiadomość z Poznania, gdzie na Łazarzu 71-latek zaatakował nożem 5-letnie dziecko będące na przedszkolnej wycieczce. Wiadomo tylko, że był to Polak Zbysław C., ale nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie "dlaczego". Poruszającym wpisem podzielił się Peja.

"Większość dnia tu u nas w Poznaniu zdominowały wydarzenia związane z tragedią rodziny, która straciła 5 letniego chłopczyka, który padł ofiarą 71 letniego nożownika. Ciężko cokolwiek napisać. Mój syn również wychodzi na tego typu wycieczki wraz ze swoją grupą pod okiem wspaniałych cioć- przedszkolanek. Gdy dziś na niego patrzyłem myśląc co może takie małe ciałko w konfrontacji z brutalnym atakiem ostrym narzędziem zwyczajnie zaniemówiłem. Wielka tragedia całej rodziny, która traci tak młodego pełni życia dzieciaczka, trauma opiekunów, jego kolegów i koleżanek, szok i niedowierzanie służb medycznych i nas ludzi, którzy poczuli się totalnie bezsilni wobec tej sytuacji... Serce pęka i człowiek najchętniej sam wymierzyłby sprawiedliwość ale to małemu życia już nie wróci. Pomódlcie się wiarka dziś o tę duszyczkę jak i w intencji jego najbliższych aby znaleźli siłę na najbliższe dni, miesiące a nawet lata. Nikt nie powinien przeżyć odejścia swojego dziecka tym bardziej w taki sposób. Nagle, brutalnie i tak boleśnie. Bydle, które to uczyniło niech cierpi po stokroć gorzej. Ale jak już wspomniałem wcześniej - maluch jest już gdzie indziej bez szans na poznanie życia i świata."

W komentarzu udzielił się także Jano Polska Wersja, pisząc: "To jest dla mojej głowy niewyobrażalne jak można coś takiego uczynić…biedne dziecko. Wyrazy współczucia dla bliskich. A tego skurw***** co to zrobił niech piekło pochłonie. Kara śmierci dla takiego to mało."

***

Tagi: 

Tylko Grande
W końcu mądrze mówią! Bo więcej Matczaków i Pisiorów u władzy i będziemy mieć taką rzeczywistość
Anonim
Co za kurła śmieć. Wór na łeb i do jeziora frajera
Arq
mam dziecko w tym wieku.. burza uczuć jaka we mnie powstała po tym incydencie zostawi ślad na przyszłość. budzą się u mnie instynkty, których wcześniej nie było. Aż strach pomyśleć co mógłbym zrobić gdyby ten dziadek wpadł mi w ręce. I to mnie przeraża.
GregEs
Sam mam dziecko w innym wieku 9 lat , ale nie chce nawet sobie wyobrażać co dziecko musiało czuć w takiej chwili , mnie zastanawia jedna rzecz skoro było wiadomo że ten skur.... był psychicznie chory to gdzie wtedy były odpowiedzialne osoby za taką osobę?
Lil blyat
Ale kto miał być za niego odpowiedzialny ?
Tak a o
Bo wazniejsze sa glosniki bluetooth, pikniki przedwyborcze, 22 maraton i parady zboczencow - kilka dni wczesniej zamordowano staruszke takze w Poznaniu. Caly poznan rozkopany, a rezydent lazi nad warte smieci pod publike zbierac. Ludzie wybywaja z Poznania nie bez powodu. Niech Pan Bognswieci nad dusza tego niewinnego dziecka.
Anonim
Wór na łeb i do jeziora frajera

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>