Raperka Kali przerabia klasyk Ludacrisa i Nate Dogga - i znów jest hit

"I got hoooees in different area cooodeees" - ten refren na początku milenium znał każdy. Dziś po hitowy motyw Ludacrisa i Nate Dogga sięgnęła pnąca się coraz szybciej do góry raperka Kali - i znów zrobiła z niego viral!

A dokładniej damską wersję - gdy Luda opisywał w jakich miastach czekają jego kobiety, to Kali przygotowała taką samą listę swoich facetów. "Area Codes" zebrało od marca ponad 40 000 000 streamów na Spotify, sprawiając, że Kali zbliża się coraz bardziej do liczby 10 000 000 miesięcznych słuchaczy na tej platformie. Utwór trzyma się także na liście "Viral 50 Polska".

Rok 2022 był dla Kali przełomowy. Po wydaniu znakomicie ocenionej EP-ki "Toxic Chocolate", wokalistka trafiła do zestawienia XXL 2022 Freshman Class. To nadające jej karierze rozpędu osiągnięcie uzupełniły elektryzujące występy, które można znaleźć w sieci. Następnie były single "FNF (Freestyle)" i "Wet" oraz EP-ka "Toxic Chocolate", dzięki której Hot New Hip Hop nazwał Kali "Rap's Next 'It' Girl". W zestawie znalazły się rozpalające single "UonU (Feat. Yung Bleu)" i "Standards".

Czy "Area Codes" wyniesie ją na kolejny szczebel? Poniżej singiel Kali oraz dla przypomnienia klasyk Ludacrisa i Nate Dogga.

Kali - Area Codes (Official Music Video)

Ludacris - Area Codes (Official Music Video) ft. Nate Dogg

LL
Wiadomo że oryginał wypada o wiele lepiej od tej wersji w wykonaniu tej słabej raperki Kali. Rest In Peace Nate Dogg. Luda kiedy nowy album?
15Rachel
Spóźniony zapłon, chłopaki. Ten track jest na YouTubie od miesiąca.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>