Filipek ostro o zaproszeniu od Kamerzysty do "gali Squid Game"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-04-02 16:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Filipek oprócz rapu aktywnie udziela się jako zawodnik Fame MMA, co pociąga za sobą dość dziwne propozycje. Raper opublikował zapytanie, które dostał od patoyoutubera Kamerzysty i ostro je skomentował.

"Cześć, jesteś zainteresowany wystąpieniem na gali typu Squid Game, która odbędzie się w Warszawie? Oczywiście odpłatnie" - brzmiała treść wiadomości na Instagramie.

Filipek odniósł się do niego publicznie, już na swoim instastory:

"Nieprawdopodobne, że przez kilka występów na galach freakowych stałem się potencjalnym zawodnikiem dla tych wszystkich organizatorów idiotycznych eventów, gdy wymyślają jakiś możliwy line-up uczestników. Bo z tego gówna, gdzie walą wódę i rzygają pod siebie też do mnie pisali.

Nieprawdopodobne, że organizatorem takich gówien jest Kamerzysta, który zamiast gnić na peryferiach, dalej robi projekty i powoli ludzie oswajają się z jego obecnością w Internecie na nowo.

Nieprawdopodobne, że znajdzie się kilkoro internetowych celebrytów, którzy wezmą w tym udział i sk***ią się za pieniądze, które można ogarnąć w parę miechów talentem/pracą"

Rakim
Filipek to nie raper, tak na marginesie.
Anonim
A ty dalej narzekasz tak na marginesie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>