Filipek zdradza z kim mógłby zawalczyć na Rap Nokaucie

dodano: 2022-03-16 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)
fot. Young Sandi

Filipek ma za sobą długą bitewną drogę, dlatego wielu fanów ciekawi czy zmierzy się jeszcze z kimś na scenie. Gdy został zapytany na Q&A o ewentualny powrót do bitew freestyle'owych lub rap-battli takich jak Rap Nokaut odparł:

"Bardziej mnie jara Rap Nokaut. Tylko, że powiem szczerze – jestem chyba na to za dobry, a dyscyplina jest zbyt niszowa. W Polsce jest zbyt mało popularnych raperów, którzy umieją cokolwiek sensownego skleić i technicznie poskładać. A jak już są takowi, to wolą nie ryzykować. Ja w tym sprawdziłem się parę razy z giga do****nymi efektami. Jedyne osoby, z którymi mógłbym odbyć taki pojedynek i przychodzą mi teraz do głowy: to Solar (bo jest jednym z najlepszych lirycznie raperów w Polsce i mamy nie po drodze), Young Multi (bo jest wciąż popularny, posiada skille i ma duże grono odbiorców) i Sebastian Fabijański. C**j kogo obchodzi moja dziesiąta walka z Tombem, Korem czy Boberem. A ja w czymś takim mógłbym wystąpić nawet za darmo, ale musi być ogromny rozmach"

Wyobrażacie sobie walkę Filipka z Solarem, Young Multim czy Sebastianem Fabijańskim, w której każda strona miałaby kilka tygodni na przygotowanie punchy? My bylibyśmy tego bardzo ciekawi.

Filipek, Nullizmatyk, Gospel - Cypher #3 (prod. PSR) - Popkillery 2019

Tagi: 

Masakra
Najpewniej Fabian podejmie rękawicę
S.
Multi i skile?? coś mnie ominęło?? Rap Nokaut zajebista sprawa, liczę, że jeszcze zyska to rozgłos na jaki zasługuje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>