Peja, Paluch, Gural i Mezo na jednej scenie - Poznań dla Ukrainy

Artyści intensywnie angażują się w pomoc ofiarom wojny, pisaliśmy Wam już o kolejnych inicjatywach. Wiele z nich dotyczy koncertów - organizatorzy przekazują na pomoc humanitarną procent z biletów lub organizują specjalne wydarzenia. Peja zagra kilka koncertów charytatywnych na Śląsku, Łona i Webber czy Kuba Knap zagrają w Gdańsku, a Poznań łączy siły ponad podziałami.

Jutro na Placu Wolności wystąpi szereg gwiazd tamtejszej sceny.

"24 lutego świat wstrzymał oddech. Od kilku dni z ogromną przykrością, niedowierzaniem i jednocześnie przerażeniem patrzymy w stronę Ukrainy. Pełni podziwu dla heroicznej walki ukraińskich żołnierzy i odwagi wszystkich mieszkańców, postanowiliśmy wesprzeć oddolną inicjatywę Poznań dla Ukrainy  Познань для. Dodatkowo, jednocząc się z obywatelami Ukrainy w tym rozrywającym serce bólu, podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu 100 000 zł na wsparcie bohaterów, którzy stawiają opór inwazji Rosji – oko w oko, dzień i noc, bez chwili wytchnienia. Strzeżenie granic ukochanej ojczyzny nierzadko wymaga zapłaty najwyższej ceny, jaką jest własne życie. W ramach inicjatywy ŚWIATŁO dla Ukrainy | СВІТЛО для України w najbliższy czwartek 3 marca o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, pełne nadziei występy na Placu Wolności." - czytamy w opisie.

Wystąpią: Peja, Paluch, donGURALesko, Mezo, Małgorzata Ostrowska, Bibobit, Rosalie., Muchy, Michał Kowalonek, Kasia Wilk, L U N A, GONZO i Pola Chobot & Adam Baran.

"W ten sposób chcemy wyrazić jednogłośny sprzeciw wobec agresji i okazać wsparcie tak, jak tylko potrafimy najlepiej. Bo NIE MA NASZEJ ZGODY na przemoc, opresyjne działanie i śmierć niewinnych ludzi. Na wojnę" - czytamy.

Projekt o nazwie „Pomoc dla Ukrainy” wsparły: Barak Kultury, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Teatr Ósmego Dnia, Teatr Nowy Poznań, Dom Tańca Poznań, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Teatr Animacji, Studio Aktorskie STA, Estrada Poznańska, Biblioteka Raczyńskich, Republika Sztuki Tłusta Langusta, Chór Pogłosy, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Samorząd Studencki Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Anonim
Inicjatywa szczytna ale i tak usunął bym stamtąd palucha bo zaniża poziom.
Tak, jak piszesz
Inicjatywa szczytna, promocja dobra. Bo chyba nikt inteligentny nie wierzy, że zebrało im się na pomaganie.
Anonim
To że ty jesteś zawistnym człowiek i pomagasz tylko jak masz z tego korzyści to nie znaczy że każdy taki jest synu nie mierz ludzi własną miarą
Nowa pati
CCCPALUCH mogl jeszcze swojego ziomka sovieta zaprosic, jprd
Ja
Anonim nie zaniżaj poziomu twojego toku myslenia żebyś tak się udziel jak puch to świat bylby piekniejszy
Anonim
Nie ma sensu wdawać się w rozmowę z takimi istotami. Taki sort wszystko i wszystkich krytykuje a samo pewnie nie zrobiło nic. Ebac szkoda nerwów na idiotow
Anonim
Czyli co mam ogolić się na łyso, robić groźne miny na klipach i nagrać 10 takich samych płyt? Mezo>paluch od zawsze i na zawsze.
Niedziela
Kiedyś Gural ostrzegał młodych artystów by nie skończyli jak Mezo, a sam skończył z nim na jednej scenie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>