Juicy J: "To narkotyki doprowadziły do rozpadu Three 6 Mafii"

Krótko przed bitwą z Bone Thugs-N-Harmony Juicy J pojawił się w podcaście The Bridge: 50 Years of Hip Hop, w którym rozmawiał z Nasem i dziennikarką Minyą "Miss Info" Oh. Opowiedział między innymi o prawdziwej przyczynie rozpadu Three 6 Mafii.

Okazuje się, że wcale nie chodziło o pieniądze, jak to często ma miejsce w takich przypadkach, a o narkotyki. Nas w pewnym momencie zapytał, o jakich narkotykach dokładnie mowa, na co Juicy odpowiedział, że miał na myśli najcięższe dragi.

"Od heroiny, przez metę, do kokainy, wszelkiego rodzaju piguły" - powiedział Juicy. "Dużo narkotyków było zażywanych w czasie kiedy byliśmy razem. Kiedy wszyscy byli trzeźwi, było dobrze, ale kiedy w grę wchodzi kokaina, wszystko się zmienia. Jednak nie chcę nikogo wskazywać palcem" - dodał. Crunchy Black, były raper z zespołu, powiedział w wywiadzie u DJ'a Vlada, że Juicy nakładał kary finansowe na członków grupy, u których zażywanie niedozwolonych środków miało wyraźny wpływ na pracę. Zatem coś rzeczywiście może być w tym, co J powiedział w rozmowie z Nasem.

Zupełnie inną przyczynę rozpadu podał swego czasu DJ Paul. W wywiadzie dla serwisu NME powiedział, że powodem były sprawy biznesowe związane z wytwórnią. "Columbia i Island przechodziły zmiany i wprowadzili jakichś gości z Wielkiej Brytanii. [...] Chcieli, żebyśmy poszli w pop i chcieli zmienić nas w grupę w brytyjskim stylu. Nie czuliśmy tego i w końcu nie wydaliśmy płyty" - powiedział."

W podcaście Juicy kładł jednak nacisk na narkotyki: "Nic innego nie przychodzi mi do głowy [jeśli chodzi o przyczyny rozpadu - przyp.red.]. To z tego powodu ludzie nie pojawiali się w studio, sytuacja była zwariowana, wszystko już się zwijało. To wszystko przez dragi."

W pewnym momencie, podczas programu, podał historię z Lordem Infamousem: "Kiedyś musiałem wparować do pokoju Lorda Infamousa i byłem prawie we łzach. W pewnym momencie myślałem, że nie żyje. Na początku musiałem znaleźć klucze, bo nie odbierał telefonu. Waliłem w drzwi i w pewnym momencie musiałem tam wparować i właściwie bić go po twarzy poduszką żeby go obudzić."

Sprawdź też: Juicy J przeprasza za promowanie narkotyków w tekstach

Poniżej odsłuch całego podcastu, powyższy wątek pojawia się około 12 minuty.

90'S
Three 6 Mafia jest dla mnie osobiście ważną grupą, swego czasu katowałem ich płyty więc złego słowa nie napiszę to czy narkotyki (Juicy J) czy też biznes (Dj Paul) szkoda że niema już wśród żywych Koopsta Knicca, Lorda Infamous'a z tego co wiem jeden miał atak serca drugi udar a to wszystko przez te najgorsze gówno jakim są narkotyki bo Marysia dla mnie osobiście nie jest narkotykiem od tego przynajmniej ja nie słyszałem że umarł ktoś teraz w Three 6 Mafię są tylko Juicy J i Dj Paul. Three 6 Mafia nigdy oficjalnie nie rozszerzyła się poza sześciu pierwotnych członków grupy( dwóch już nie żyje), ale miała rozszerzoną wersję, znaną początkowo jako Prophet Posse, a później jako Hypnotize Camp Posse a w niej takie osobistości jak: Project Pat Lil Wyte Frayser Boy Chrome Yung D Grandaddy Souf La Chat T-Rock Mr. Del Nigga Creep Droopy Drew Dog M-Child M.C. Mack Scan Man K-Rock Indo G Kingpin Skinny Pimp Gangsta Blac Lil Fly w większości znam tej ekipy osobiście dlatego mam duży szacunek dla tej tak bardzo dużej ekipy, ale jak już wcześniej napisałem naprawdę szkoda wszystko przez dostępność tak dużej niezliczonej ilości i odmiany narkotyków jakie są dostępne w Stanach.
jorgen
ja katowałem mixtapey juicy j w roku 2010 na bitach lex lugera, nawet spoko

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>