Ero, Felipe i Obywatel MC w hołdzie dla kaset magnetofonowych - pierwszy singiel z projektu Respect Fot Tape

“…na kasetach” to okraszony klimatycznym klipem singiel promujący klasyczny projekt Respect For Tape, którego inicjatorem jest kolekcjoner muzycznych taśm Grędziu. W nagraniu rapują reprezentanci oldskulowej rapowej szkoły Ero, Felipe i Obywatel MC, produkcją zajął się Markowy, a o skrecze i cuty zadbał DJ Twister.Data premiery nie jest przypadkowa. To właśnie 30 sierpnia 1963 roku kaseta magnetofonowa została zaprezentowana światu przez markę Philips i towarzyszy nam po dziś dzień, puszczając w eter hiphopowe dźwięki. Premierą w ten konkretny dzień Grędziu i artyści, których zaprosił do współpracy, oddadzą hołd jej wynalazcy Lou Ottensowi!

“…na kasetach” to zakończenie hiphopowych wakacji w najlepszym stylu, ale dopiero początek promocji projektu Respect For Tape! Wydawnictwo zostanie opublikowane jesienią 2021 r. nakładem Warner Music Poland & Rap Tapes by Grędziu & BIG idea

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

90'S
pierwszy,news zajebisty klimat też Grędziu na zawsze szacunek tak jak ty mam w swej kolekcji kasety ale nie mam aż tak dużej może z 300 może mniej ale mam bo to był mój pierwszy nośnik na którym usłyszałem rap. Big Up Grędziu.
s.
Zajebiscie, że ziomek ma taką zajawę. Szacun za projekt
Kurde
Ten koleś co robi za konduktora ostatnio grał w trudne sprawy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>