Ero: "Właśnie zadzwonił do mnie z zakładu Bonus RPK!"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-23 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Ero przekazał słuchaczom dobre wieści na koniec weekendu - jak się okazuje rozmawiał z Bonusem RPK, który znajduje się w dobrym nastroju."Ostatnio mocno przyciągam ludzi myślami, szczęśliwie tych których cenię... Właśnie zadzwonił do mnie z zakładu Bonus RPK! Co mnie mega ucieszyło, ma się dobrze i wszystkich serdecznych mu ludzi pozdrawia! Humor się go trzyma, ćwiczy i dużo pisze, by być w formie lirycznej jak wyskoczy. Oby jak najszybciej! Salut" - napisał Ero na swoim fanpage'u.

Również mamy nadzieję, że Bonus jak najszybciej wróci na wolność!

Tagi: 

Łokurwa
Znajduje się w dobrym nastroju? Serio? Dobry Nastrój piszemy z wielkiej bo to jest nazwa miejscowości.
P. Diddy
Za free nie siedzi!
LolekZdr
Za twój brzytki pysk siedzi 60 jebana
wTF
dziwny sposob promocji
Killarmy
Teraz każdy ma dziwne sposoby promocji. Nie słucham Kuby Knapa-słaby rap dla mnie. Ale typa w chuj szanuje, bo wydaje cd bez żadnych promocji z dnia na dzień.
immortal tech
Ten bonus jest łakiem, ale wy macie chore komunistyczne podejście z tym bólem o promocje, niestety musisz się promować w tych czasach bo inaczej wygrywają zabsony a ty klepiesz biedę. Muzyka się sama nie obroni. Branża muzyczna nie bez powodu nazywa się "biznesem muzycznym". Muzyka już zeszła na dalszy plan
Po trupach do celu
Bonus pajacu obus siedzial do dzwona parowo ,jak tam przeciw bezprawiu co?miales pomagać razem ze ludźmi ktorzy ta pomoc nam naobiecywali ,zebrales siano i burdel zamkneles,brawo siedz do dzwona za to oszuscie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>