Paluch o nowej płycie, koncertach, Kalim, Mr. Polsce, sanah, Bersonie

fot. @po_buchu

Paluch, który aktualnie jest trakcie trasy koncertowej. zorganizował na swoim Instagramie Q&A. Raper zdradził, jaki gość możliwe, że pojawi się na jego nowym albumie oraz jak się czuje po powrocie do grania i jak wydane pod koniec zeszłego roku "Nadciśnienie" wypada na koncertach. Oprócz tego szef BOR wypowiedział się o sanah i tegorocznym Młodym Wilku, Bersonie.Paluch przyznał, że na nowym albumie prawdopodobnie usłyszymy zwrotkę zagranicznego gościa, a kolejny singiel usłyszymy już w sierpniu.

"Możliwe, że będzie, ale nie jest to priorytet." - odpowiada raper. - "W ciągu kilku dni kończymy ujęcia do kolejnego singla. Myślę, że w sierpniu coś wjedzie."

Poznaniak nie ukrywał też satysfakcji z powrotu do koncertów.

"Cieszę się, że możemy znowu grać, po to robimy muzykę. Koncerty kozackie, niezależnie od frekwencji. Mam nadzieję, że jednak jesienią wrócimy do klubów." - pisze.

Raper zdradził również jak jego ostatnia płyta, "Nadciśnienie" wypada na żywo.

"Ten materiał jest dużo mniej koncertowy i cięższy niż 3 poprzednie. Mniej na nim jest luźnej interpretacji rzeczywistości. Więcej jakiejś ciężkiej rozkminy, która wtedy siedziała mi w głowie. Mam nadzieję, że następny album będzie trochę bardziej 'przystępny', ale to się wyjaśni jak już będzie chociażby w większości skończony."- tłumaczy.

Poza tym, Paluch spropsował Bersona oraz przyznał, że ostatnio dzięki swojej córce zaczął słuchać sanah, polskiej popowej wokalistki.

"Ostatnio często słucham sanah, dzięki mojej córce, i sporo numerów siedzi. A tak sam dla siebie to było tego bardzo dużo. Słucham innych rodzajów muzyki w podobnym stopniu co rapu. Z Polski i z zagranicy." - pisze szef BOR.

Poniżej załączamy pełne Q&A.

Galeria

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>