Grubson i DJ Eprom poprowadzą warsztaty Śląski Rejwach

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-16 14:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Druga Strona Ulicy po raz kolejny daje szansę, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z najlepszymi. Druga Strona Ulicy: Śląski Rejwach to specjalny projekt bezpłatnych warsztatów produkcji muzycznej, które poprowadzą Grubson oraz DJ Eprom.

W ramach zajęć aspirujące talenty będą mogły zgłębić tajniki pracy studyjnej artystów oraz ich unikatowy workflow, a także wiedzę z dziedzin takich jak beatmaking czy miks i mastering. Warsztaty odbędą się w legendarnym MaxFloStudio w Katowicach. Rekrutacja trwa do 20 czerwca.

Śląski Rejwach to kolejny projekt spod szyldu Druga Strona Ulicy, tym razem poświęcony 100. rocznicy III Powstania Śląskiego. W ramach projektu planowane jest również przygotowanie specjalnego utworu i teledysku wieńczącego całą akcję. Głównym założeniem inicjatywy jest aktywizacja w zakresie muzycznych działań twórczych w profesjonalnych warunkach pod okiem doświadczonych i uznanych artystów – a wszystko to w atmosferze pamięci o ważnych wydarzeniach historycznych. W poprzednich edycjach, takich jak Sztuka Niepodległa czy Bitwa Warszawska 2.0, udział wzięli najwięksi artyści sceny hip-hopowej m.in. Peja, Magiera, JWP/BC, Eldo, VNM, Hemp Gru, Shellerini czy Vienio (Molesta Ewenement).

Tagi: 

s.
Fajnie, że o tym wspominacie. Szacun dla obu gości. Od Eproma to wszyscy powinni brać lekcje :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>