Hemp Gru prezentuje remix "Życia Warszawy 2"

video
dodano: 2021-01-18 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Do sieci trafił remix drugiej części głośnego posse-cuta "Życie Warszawy". Tym razem nie otrzymaliśmy żadnych nowych zwrotek członków Hemp Gru. Zespół zaprezentował natomiast młodą gwardię Warszawy, głównie reprezentujących uliczny nurt.

W remiksie "Życia Warszawy 2" udzielili się: Kapota, Łapa, Dister, RAU, OloSolo, Czerwin TWM, Frosti, Lewy BRD, Berson, Plus, Żaku i Dj Kebs. Za klip do numeru odpowiada Panda Video.

Remiks powstawał w przeciagu ostatnich dwóch lat. Refleksją na temat jego powstawania podzielił się na swoim Instagramie jeden z raperów, który wziął w nim udział, Frosti: "Jak zaczynałem słuchać rapu i usłyszałem 'Życie Warszawy' z discmena to sobie pomyślałem 'wow, ale fajnie, też bym tak chciał i sobie kminiłem, co ja bym tam nawinął. 2 lata temu około godziny 2:40 w warszawskim klubie Miłość w trakcie klasycznego darcia mordy przy wódce wpadliśmy z pewnym raperem (którego koniec końców nie ma na kawałku, nie wiem czemu), żeby to zrobić. Dostaliśmy akcept i trzeba było zebrać ekipę, co wyszło naturalnie i czekać 2 lata, aż ogarnie się wszystko."

Anonim
Po pierwsze po co po drugie co tam robi pseudo prawilny discopolowiec książę idiota. A ten czerwin pks to nie jest ten sprzedawczyk co się bujał na ulicznych klipach bonusa? Było coś że brali konfidenta na klipy bo miał fajny samochód.
pejaTVN
właśnie kapota jest po to żeby podkurwic takich prawilniakow jak ty którzy się zatrzymali w 2009 i słuchają bonusa
Anonim
Nie jestem prawilniakiem bekę walę z tych osobników. Niby maffija a konfidenci na klipach.
Ugh
Gruz
l7
Dupy nie urywa.Jednak pierwsze "Zycie" bylo najlepsze
Hhyyyy
I niech ktoś mi powie, że w rapie Polskim jest progres. W podstawówce w latach 90 pisałem lepsze teksty. Flow mam chujowe swoją stroną. Ale nie o to chodzi. Ten kawałek pokazuje zacofanie Polskiego narodu.
Peiha
mam wszystkie płyty hemp gru ale to kurwa jest tragedia co do tego kawałka
HH Fanatyk 1973 -
Nie wiem co mam powiedzieć o tym kawałku obawiałem się jak to wyjdzie wyszło nijak. Dlaczego według mnie głównie przez Książę Kapotę co on do k****y nędzy tu robi to ja nie wiem, żaden z niego raper tylko pseudo raper jak uliczny, wiadomo jedynaczka i dwójeczka Życia Warszawy Hemp Gru jest ok daję radę ale ten kawałek mógłby być lepszy gdyby nie ten kolo książę kapota wziął się znikąd a uważa się za ulicznego rapera no k***a żart no bym jeszcze zapomniał Frosti reszta ok ale dwie poprzednie części kawałka są o wiele lepsze niż ten remix szkoda.
Mirek 81
Słabe w huj...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>