O.S.T.R. i Hades o produkcji "HAO2", płycie producenckiej Ostrego czy reaktywacji HIFI Bandy

O.S.T.R. od dłuższego czasu nie udziela wywiadów mediom muzycznym, a w social mediach również wykazuje się małą aktywnością. Wczoraj jednak raper zorganizował wspólnie z Hadesem instagramowe Q&A, w którym raperzy zdradzili szczegóły produkcji wydanego wczoraj albumu "HAO2". Dowiedzieliśmy się m.in. czemu na płycie nie ma żadnych gości, w jakim okresie i jak przebiegało jej nagrywanie, oraz kiedy możemy się spodziewać jej kontynuacji. Oprócz tego O.S.T.R. zdradził na jakim etapie powstawania jest jego płyta producencka, natomiast Hades wypowiedział sie na temat możliwości reaktywacji HIFI Bandy.

Jak się okazało, pomysł na kontynuację "HAOSU" narodził się przy wydaniu pierwszej części, jednak raperzy długo zwlekali z jego realizacją. "Dwójka" powstawała od marca tego roku, a wszystkimi produkcjami zajął się Ostry. Raperzy nagrali wspólnie ponad 40 numerów, z czego 15 finalnie wylądowało na albumie. Brakuje wśród nich gościnek, ponieważ, jak tłumaczą artyści, żaden z kawałków z featami nie pasował do koncepcji. Część z nich na szczęście znalazła się EP-ce dodawanej do preorderu. W przeciwieństwie do pierwszej części, "HAO2" w całości powstał w Polsce i był realizowany zarówno w studio, jak i na odległość. Na pytanie, kiedy możemy spodziewać się trzeciej części, raperzy prześmiewczo odpowiedzieli, że przy premierze PlayStation 6.

Poza tym, O.S.T.R. zdradził, że jego płyta producencka powstaje od kilku lat oraz, że kontynuację "Tylko dla dorosłych" nagra w momencie, gdy ten "pomysł dojrzeje w jego głowie".

Hades natomiast na pytanie o reaktywację HIFI Bandy odpowiedział, że jeśli to nastąpi, to na pewno bez jego udziału.

Poniżej w galerii możecie obejrzeć pełne Q&A, składające się z ponad 80 pytań, z którego dowiecie się m.in. kiedy ruszy trasa koncertowa "HAO2", czy możemy spodziewać się płyty O.S.T.R.-a w lutym przyszłego roku, czy łódzki raper wystąpiłby w Hejt Parku oraz czy wróciłby na antenę CANAL+ do komentowania meczów.

Galeria

Tagi: 

Jałokim.
Chłopaki, chyba galerii nie załaczyliście, albo mój smartfon nie ogarnia.
Mateusz Natali

Hm, cały czas? Powinno wszystko być widoczne, może chwilę po publikacji mogło się nie wszystkim pokazywać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>