Minął rok od premiery płyty Młodych Wilków 7...

Minął rok od premiery płyty Młodych Wilków 7 - wybrana 12tka nie próżnowała i od momentu udziału w akcji dostarczyła Wam w sumie 17 albumów! Każdy wydał przynajmniej jeden materiał, a niektórzy nawet więcej.

Która z tych wszystkich płyt najmocniej przypadła Wam do gustu? Kto spełnił oczekiwania a kto najbardziej zaskoczył?

Tutaj szczegóły wszystkich tych płyt, ułożone w kolejności wg numeru danego Wilka:

Opał "Oczy szeroko zamknięte"

Qry "Droga Snów"

Qry/ZetHa "Resoraki"

chillwagon "chillwagon"

Koza "Patologya"

OKI "47playground"

OKI "77747"

Karian "Przeboje lat 90"

Karian "Uwaga, tu straszy" (premiera w tym tygodniu)

Hashashins "Front"

Lipa "Mgła"

BORCREW "Album"

Przyłu "Juniper"

be vis "Duch Czasu"

Bober "Poradnik sukcesu"

Miły ATZ "Deadline EP"

Miły ATZ "Czarny Swing"

Augustyn "Krucjaty i Ballady EP"

Poniżej przypominamy pełną playlistę YT z akcją Młode Wilki 7 - znajdziecie na niej wspólny klip, solowe klipy, cyphery, vlogi, rountable i wywiady sylwetkowe:

Duże doświadczenie
Mateusz – zapytam Ciebie bezpośrednio, o coś związanego z tematem artykułu. Mamy niemal ten sam staż w tej muzyce, podobny gust, otwarte i niczym nieograniczone podejście do nowości. Czytam Popkillera od jego powstania i szanuję najbardziej Twoją wiedzę. Nie udzielam się nigdzie indziej, napiszę to tylko tutaj. Jeśli mnie olejesz, będzie to odwzajemnione. Powiedz, którą edycję - uważasz za najlepszą? Od najlepszego do najgorszego. Wyłącznie od strony warsztatu uczestników, czyli: 1. oryginalności, 2. techniki, 3. umiejętności pisania bogatych, różnorodnych tekstów lub chociaż tak dobrze poskładanych, że wywołują ciarki na Twoich plecach. Łatwo przy pomocy kilku wytycznych wyekstrahować, co jest słabe a co nie. Jestem ciekawy, czy Ty jeszcze to umiesz, czy wolisz się chować za fasadą "obiektywności" i przesadnej dyplomacji wobec tych biednych istot ludzkich, wrażliwych na krytykę. Przypominam, że opinia nie musi podlegać tym prawom. Jak chcesz, to zrób z tego temat lub zwykłą odpowiedź pod moją. Chciałbym poznać Twoje oraz jeśli to możliwe - innych członków redakcji również - OPINIE w tym temacie. Możesz tak poprowadzić odpowiedź/artykuł, by wyrazić opinię, a nikogo nie urazić. Tak, żeby raperzy potem nie byli na fochu, jednocześnie odmawiając zaproszenia do gali Popkillerów.
Mateusz Natali

Jako że sam siedzę w produkcji to ciężko mi obiektywnie ocenić każdą edycję, bo wybieramy tylko te osoby które czymś nas do siebie przekonają :) Najmocniej trafiona była chyba selekcja w 4 edycji, bo zdecydowana większość osób tam świetnie się rozwinęła i stanowią teraz czołówkę sceny.

15Rachel
A dlaczego w tym roku nie było Młodych Wilków? A może będziesz robił 2 edycje w jeden rok

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>