Paluch: "Odwyki, detoksy i wszywki to norma w tym biznesie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-17 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Ostatnia wypowiedź Palucha o tym, że "przeraża go ilość narkomanów na polskiej scenie rapowej" spotkała się ze sporą internetową burzą. Teraz poznański raper postanowił rozwinąć i doprecyzować ten temat.

"Tej, ale nawet spoko, że jak taki zwykły typek jak ja powie głośno o tym, że „j*bać twarde narkotyki” to zaczyna się jakaś dyskusja. Wielu raperów ma podobne zdanie, ale większość boi się gównoburzy związanej z wypowiadaniem tego na głos." - napisał Paluch na swoim Instastory, dodając chwilę później też m.in.: "Jest wielu czystych raperów w grze. Garstka nie pizgała nigdy, a większa część z tych co nie biorą, jest czysta, bo swoje już zjedli i im głowy podziurawiło. Odwyki, detoksy, wszywki, grupy i terapie to norma w tym „biznesie”. W kwestii palenia trawy jestem dość liberalny (nie palę od dawna i nigdy nie byłem wytrawnym palaczem), szczególnie w medycznych przypadkach. Uważam też, że więzienie za palenie to absurd".

Pełną wypowiedź Palucha znajdziecie na poniższych screenach. Pierwszą wypowiedź natomiast tutaj.

Galeria

Tagi: 

S.H
Chyba normalne ogólnie w Polsce.
ODB RIP
To jakaś hip hopowa policja? Taki ulicznik, a jak dziecko we mgle, bo to o czym mówi można podpiąc pod praktycznie każdą branże. Gdyby tak nie było to narkotyki nie byłyby miliardowym rynkiem
oburb
debil debil debil
Anonim
Już się kciuk tak nie podniecaj, pede ostatnio się zrobił taki twój kolega a wiadomo że to stary ćpun, albo jego kolega pseudo gangster książe idiota, może o nich coś powiedz. Albo następny znany frajer, major jakiś tam co chodzą słuchy że nawijał o jakiś kreskach to już Ci nie przeszkadza z nim nagrywać, za plecami to ćpanie złe i wszyscy ćpają tylko nie ja.
incoG
"ćpanie jest dla lamusów", więc Paluch nagrywa z kolegami-lamusami. Ciekawe co oni na to
incoG
Szanuje Palucha, ale wkurwia mnie jego postawa. Odnosi liczne sukcesy, ale wczuwa się i wytyka palcem, co jest be a co nie jest be. Teraz problem są te, o jakże straszne, narkotyki. Kurwa, Gościu, jak ktoś ma ochotę sobie przyjebać, to zwija rulon, wali szczura i z całym szacunkiem - chuj Ci do tego. Chcesz sobie zapalić, bierz i pal. Rób co chcesz, dopóki nie krzywdzisz innych osób, powtórzę - rób co chcesz, bądź dojrzały i staraj się zachować kluczowy umiar. To nie substancja zabija, tylko dawki. A co z alkoholem? Kurwa 100 razy gorsze ścierwo niż trawa czy ten ściemniany koks. Nie będę przytaczał trywialnych przykładów takich jak jazda po pijaku czy napierdalanie rodziny, ale można odjebać niezłego sztosa na urwanym i rano nic nie pamiętać. Nie chce mi się patrzeć też na jebanych śmierdzeli, co wybierają resztki żarcia i dopalają szlugi, śpią na przystankach, a w upale jebie od nich tak, że wytrzymać się nie da. Jebane chodzące toitoie. To co? Alkohol nie jest zły? Alkohol to też narkotyk. Różnica jest taka, że jest dostępny na każdym jebanym rogu i niszczy człowieka bardzo powoli. BTW. Branża artystyczno-rozrywkowa chyba od zawsze korzysta z różnej maści używek i całe szczęście, bo to turbo dla kreatywności i pewnie wiele dzieł z różnych dziedzin, by się nie ukazało, gdyby nie to świadome zakrzywanie perspektywy. Niebezpieczna zabawa z ogniem, często kosztem zdrowia, ale TAKA BRANŻA. Paluch, nie musisz się martwić za wszystkich. Jak jesteś czysty, to zajebiście, Twój wybór. Ale nie wpierdalaj na siłe swojej jazdy wszystkim dookoła, pis joł
PZN
Dobrze poswiedział. Te wszystkie ćpunki to zwykłe pizdy i tylko takie same pizdy się nimi jarają i biorą ich na poważnie. Gówno do gówna ciagnie.
incoG
Tak samo jak Ci co wpierdalają w McDolands to też pizdy. Jak ktoś pije Red Bulla zamiast kawy, to też jest pizdą, a co. Jesteś prosty jak packa na muchy
heavy
Paluch ty wiesniaku, wiem ze to czytasz. Srasz sie o wszystko do wszystkich, bo dupa cie boli. Nie dosc ze nazwales sie jak policjant jakims biurem ochrony rapu i masz najbardziej frajerska nazwe ekipy to jeszcze kurwa sprzedajesz kolegow w mediach ze biora narkotyki. Moze jeszcze opowiedz od kogo kupuja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>