Trueschool czy newschool? Young Igi i Bober w najnowszym singlu Pokahontaz

Do sieci trafił ostatni zapowiedziany przed premierą „REnesansu” singiel Pokahontaz. Do współpracy przy nim Rahim i Fokus zaprosili przedstawicieli młodego rapowego pokolenia Bobera i Young Igiego. Artyści połączyli siły w utworze „Burza mózgu”.

Premierowy numer Pokahontaz z gościnnym udziałem reprezentantów nowej szkoły rapu wzbudził niemałe emocje fanów jeszcze przed premierą. Od momentu ogłoszenia tracklisty „REnesansu” nie ustawały wymiany zdań na temat zaproszonych na płytę artystów. W „Burzy mózgu” obok Rahima i Fokusa zwrotki nawinęli: Bober – młody freestylowiec, który niedawno wydał debiutancką płytę pt. „Narcyz” oraz Young Igi – przedstawiciel nowych brzmień w rapie, cieszący się nadzwyczajną popularnością wśród młodych odbiorców. Dziś (24.06) na MaxFloRecTV trafił wideoklip do ich wspólnego numeru. Tutaj możecie zobaczyć, co wynikło ze spotkania trueschoolu z newschoolem:

Za produkcję teledysku do „Burzy mózgu” odpowiedzialna jest grupa filmowa Sky Piastowskie. Wideoklip w całości zrealizowano w Muzeum Śląskim w Katowicach. Koresponduje on z prezentowaną tam obecnie wystawą czasową pod nazwą „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003”. Premierowy numer podobnie, jak cały „REnesans”, powstał na bicie Magiery.  Nagrania zrealizowano natomiast w katowickim MaxFloStudiu.

Burza mózgu” to ostatni z zapowiedzianych singli przed ukazaniem się krążkaREnesans”. Odsłuch numeru dostępny jest już we wszystkich popularnych serwisach z muzyką cyfrową: http://bit.ly/2XAjgKa. 5. album Pokahontaz trafi do oficjalnej sprzedaży w najbliższy piątek, 28 czerwca. Do tego czasu pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 trwa pre-order wydawnictwa. Aby jednak otrzymać album jeszcze przed premierą, należy zamówić go maksymalnie do wtorku (25.06).


Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Pokahontaz ft. Young Igi, Bober - Burza mózgu | prod. Magiera | RENESANS

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>