Dreamville puszcza nowe single zwiastujące nadchodzącą płytę ROTD 3!

Ekipa J. Cole’a powoli przymierza się do wypuszczenia trzeciej części serii. W związku z trwającymi pracami Dreamville postanowiło pobudzić apetyt fanów, wypuszczając dwa nowe utwory promujące „Revenge Of The Dreamers III”.

W ostatnich tygodniach coraz głośniej robi się o nadchodzącej kompilacji utworów od ekipy Dreamville. Będzie już to trzecia część znanej serii „Revenge Of The Dreamers”, której zadaniem jest wypromowanie artystów należacych do label’u J. Cole’a, ale także innych, którzy gościnnie dogrywają się na niektóre numery.

Tym razem otrzymaliśmy dwa tracki - pierwszym z nich jest „Got Me”, na którym oprócz przedstawicieli Dreamville Ari Lennox’a oraz Omena, usłyszymy także Ty Dolla $ign’a oraz Dreezy’ego. Na drugim numerze zatytułowanym „Down Bad” nagrali się Cole, J.I.D, Bas, EarthGang, a także Young Nudy jako gość spoza wytwórni.

Obydwa utwory możecie sprawdzić poniżej. Data premiery „ROTD 3” nie jest jeszcze znana, jednak możemy spodziewać się, iż trafi ona na sklepowe półki jeszcze tego lata.


jajczak
chyba Dreezy, bo w tym przypadku nie chodzi o Drake'a, a o raperkę z Chicago.
Gary Tyler Lis

Oczywiście, chodzi tutaj o reprezentantkę Illinois, wkradł się mały błąd z przyzwyczajenia! 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>