Siny feat. Tymon "Anonimowy Wrocław" - teledysk, preorder "W siną dal" 2LP

Siny w sina dal

Pamiętacie jeszcze legendy wrocławskiej scenę hip-hopowej z Sinym, Tymonem, Jotem i Roszją na czele? O "nagrywaniu wielkich płyt, których nikt już nie pamięta" nawijał ostatni z tych raperów na wspólnym numerze wrocławskiej sceny, promującym ekskluzywne wydanie Kodex 5 Element. Nadażyła się doskonała okazja, aby poznać jeden z tych krążków. Po 14 latach od premiery ruszył preorder winylowego wydania albumu "W siną dal" autorstwa Sinego. Z tej też okazji autor krążka postanowił udostępnić niepublikowany do tej pory teledysk do utworu "Anonimowy Wrocław", nagrany wspólnie z Tymonem.

Wydania podjęła się wytwórnia PolishVinyl. Powodzenie inicjatywy uzależnione jest od zainteresowania słuchaczy. Jeżeli do 31 października preorder osiągnie liczbę 150 zamówień, tłoczenie albumu, umieszczonego na dwóch białych płytach winylowych, zostanie zrealizowane. W przypadku, gdy to nie nastąpi, pieniądze zostaną zwrócone wszystkim zamawiającym. 

W tworzenie albumu "W siną dal" zaangażowani byli tacy twórcy jak Roszja, Jot, Tymon, Marcin Cichy czy Magiera, odpoweidzialny za wyprodukowanie 5 utworów. Oprócz numerów dostępnych w podstawowej wersji płyty, na wydaniu winylowym znajdą się również dwa bonus tracki - "Przebiśniegi" na bicie Młodzika, znanego ze współpracy z Laikike1'em i Junesem, oraz "Polar" na bicie COMOCa. Album można zamawiać TUTAJ. 

 

dtc
Jedna z najpiękniejszych płyt w polskim rapie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>