The Roots zagrają 7 lipca na Letniej Scenie Progresji. To będzie czwarty koncert legendarnego zespołu z Filadelfii w Polsce.The Roots to jeden z...
Zeus "Wińcie Mnie" - pierwszy singiel
"ZEUS jak mogłeś?" to tytuł trzeciego krążka łódzkiego MC, który trafi do sklepów 9 kwietnia. Produkcją tym razem obok samego Zeusa ma zająć się Marek Dulewicz a powyżej znajdziecie pierwszy singiel z płyty. Ciekawe co tym razem wykombinuje Zeus, zapowiada się nietypowo i kontrowersyjnie - szczególnie w kwestii image'u i otoczki płyty (patrz: zdjęcie, które przewija się też jako ilustracja singla).



























Strony