T.I. długo zapowiadał zakończenie kariery. Mówił o tym, że szykuje ostatnią płytę. Po latach czekania znamy wreszcie datę premiery. "Kill The King"...
Zeus "Wińcie Mnie" - pierwszy singiel
"ZEUS jak mogłeś?" to tytuł trzeciego krążka łódzkiego MC, który trafi do sklepów 9 kwietnia. Produkcją tym razem obok samego Zeusa ma zająć się Marek Dulewicz a powyżej znajdziecie pierwszy singiel z płyty. Ciekawe co tym razem wykombinuje Zeus, zapowiada się nietypowo i kontrowersyjnie - szczególnie w kwestii image'u i otoczki płyty (patrz: zdjęcie, które przewija się też jako ilustracja singla).



























Strony