News

News

dodano: 2010-11-13 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Czy kiedyś dożyjemy w tym popierdolonym kraju czasów, kiedy zdolni, ambitni i chętni do pracy ludzie będą mogli realizować swoją muzykę tak jak mają ochotę? Projekt Aruzo/Veron, zebrał bardzo dobre opinie za pierwszy prezentowany przez nas singiel zatytułowany "Rytm Ziemi" (sprawdź). Mixtape "Polskie Nagranie Dla Ciebie Kochanie" ma jednak opóźnienie, bo jak napisał mi Mr. Ed z ArtOfSampling "Aruzo siedzi w Walii i robi tam tak zwany hajs, zmieniając go za chwilę na sterty wosków". Dla wszystkich, którzy narobili sobie apetytu na ten oldschoolowy projekt, mamy najnowszy singiel z materiału o dźwięcznym tytule "Idziemy Na Diggin". Oprócz tego mamy promovideo patronowanego przez nas mixtape'u.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2010-11-13 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Przy okazji promocji 29 urodzin Skajsdelimita, które odbędą się dziś w warszawskiej klubokawiarni U Artystów otrzymaliście już nowy numer Zaginionego i Skajsa.

Jednak swój track puścili także Igor i Kolso znani jako Syrop - najnowszy nabytek Aloha Entertainment. Poniżej ów numer i przypomnienie szczegółów co do imprezy.

kategorie: News, Soul, Teledyski
dodano: 2010-11-13 12:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 2)
Cee-Lo, o którego singlu "Fuck you" pisaliśmy niedawno, wydał właśnie nowy album "The Lady Killer" i przy tej okazji poczęstował świat klipem do kolejnego singla - "Bright Lights, Bigger City".

To, że wokalista Gnarls Barkley jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na soul-funk-popowym niebie nie wymaga chyba szczególnego przekonywania, a że jego nowy numer jest naprawdę tłusty możecie się sami przekonać pod spodem.

Tagi:
kategorie: News, Reggae
dodano: 2010-11-12 20:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 7)
Na tą wiadomość czekali wszyscy fani syna Króla Reggae! Damian Marley po nagraniu świetnej płyty z Nasem, (której potencjał niestety nie został wykorzystany w pełni, a sam projekt pod względem promocji można nazwać katastrofą...) wraca do studia, aby rozpocząć pracę nad czwartą, solową płytą.

Czego możemy spodziewać się po najmłodszym synu Boba Marleya, który udowodnił ostatnim projektem, że jest w szczytowej formie?

Tagi:
dodano: 2010-11-12 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
MaxFloRec to jedno z prężniej działających śląskich wydawnictw, a mimo to ostatnio trochę rozczarowuje brakiem konkretnych posunięć. Po płycie Rahima nie działo się wiele, a jedynym istotnym ruchem jaki można było zapamiętać był wspólny numer Ńemego z Main Flow. Być może ta wiadomość ożywi trochę ekipę, która na jesieni miała zabrać się do roboty.

Mamy dla was informacje o nowej postaci w ekipie oraz tourze związanym z jej przyjęciem. Ciekawi muzyki nowego nabytku Rahima dostaną też darmowy mixtape!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-11-12 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 20)
Współpraca Tedego z Sir Michem to niewątpliwy strzał w dziesiątkę. Szef Wielkiego Joł znalazł słabo znanego wówczas chłopaka, który teraz, po dwóch albumach, pod względem produkcji i wiedzy muzycznej stał się absolutnie czołową postacią w Polsce. Już niebawem ukaże się trzeci owoc współpracy tych panów - "Notes 3D".

Mamy dla was pierwszy singiel z albumu zatytułowany "To Jest Mój Rock".

dodano: 2010-11-12 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Wiz Khalifa i Curren$y mają na koncie już jeden wspólny mixtape i wiele kawałków spoza niego na których rapują razem. Przyjaźń między raperami z Pittsburgha i Nowego Orleanu tym razem zaowocowała wspólnym numerem obu panów w którym to Wiz jest gospodarzem, a Curren$y gościem. Skąd pochodzi numer wciąż jest tajemnicą. Wiemy natomiast jak brzmi.

dodano: 2010-11-12 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 26)


Prys ft. Jazzy & W.E.N.A. "Nie Trzeba" (2010)

Dlaczego: Kolejny teledysk z bardzo udanego solowego albumu Prysa. Obok gospodarza Jazzy - jak zawsze piękna i W.E.N.A. - jak zwykle w formie. Bardzo ładny obrazek do specyficznej, ale zajawkowej jazdy Prysa, który z każdą produkcją wydaje się lepszy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-11-12 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Już dawno minął czas w którym Ashera Rotha można było traktować jak zabawnego białasa nucącego sobie w "I Love College". Nie miałem jeszcze przyjemności zapoznać się z jego materiałami w stopniu satysfakcjonującym (nadrobię), ale za każdym razem, kiedy słyszę jego nowe nagrania jestem coraz bardziej zdziwiony.

Umiejętności tego chłopaka naprawdę są imponujące. Potwierdzeniem jest nowy numer na bicie Nottza.

dodano: 2010-11-12 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
"A Pamiętasz Jak?" w przeciągu kilku edycji z ciekawej imprezki w oldschoolowym stylu stało się jedną z najbardziej uczęszczanych bib hip-hopowych w Warszawie. To jedna z kilku imprez, które potwierdzają, że wśród słuchaczy wciąż jest duże zainteresowanie na stare, tłuste brzmienie czasów, które dziś wspominamy z łezką w oku. Kolejna edycja tego znakomitego przedsięwzięcia już dzisiaj w Obiekcie Znalezionym przy Placu Małachowskiego 3. Z naszym patronatem zresztą.

dodano: 2010-11-12 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)
Kolosalny progres Kaczora był dla mnie jedną z najbardziej zaskakujących i wciąż ciężko wytłumaczalnych opcji w polskim rapie w ciągu kilku ostatnich lat. Z solidnego, ale pozostającego wyraźnie w cieniu Gurala zawodnika wyrósł nagle i bez okresu przejściowego świetnie płynący uliczny MC, na którego płytę czekam z niecierpliwością.

Pamiętam, że gdy usłyszałem co Kaczor zrobił w "Szkole Życia" Peji to nie mogłem uwierzyć, że to ten sam Kaczor z Killaz Group. Jeszcze w tym roku będziemy mogli przekonać się jak "Gracz Z Numerem Pierwszym" poradzi sobie z całym solowym materiałem.


dodano: 2010-11-11 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
Jeszcze w tym roku dostaniemy długo oczekiwany legalny solowy debiut Jota, pt "Stan Równowagi". "Piątek" buja nami od wakacji, "T.N.M.T.B." porwało w poprzednim miesiącu a na "Głośno" czekamy po live'ie na Chrzcie...

Daty premiery jeszcze nie znamy, ale zbliża się ona wielkimi krokami, niezależnie w ramach DwaEm Music. "Dla majorsów to dopiero byłby deal, mieć takiego asa w kieszeni co zmiata w pył" nawinął Jot w promomixie. Spytacie w jakim? No właśnie, może po kolei...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-11-11 22:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 4)
Marcin napisał właśnie o nowym numerze Lupe Fiasco, a w międzyczasie umknął naszej uwadze oficjalny singiel z zapowiadanego na marzec 2011 "Lasers".

26 października ukazał się (na stronie lupefiasco.com) numer "The Show Goes On", który od trzech dni można też znaleźć na iTunes. Czy warto? Przekonajcie się poniżej.
dodano: 2010-11-11 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 25)
Jako patron medialny nowego albumu Fokusa zatytułowanego "Prewersje" mamy przyjemność zaprezentować wam pierwszy singiel z albumu oraz oficjalną okładkę.

Produkcją kawałka "Lament" zajął się nie kto inny jak kolega Fo z Gopside - Lukatricks alias Jajonasz. Jak prezentuje się numer?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-11-11 17:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)
Lupe Fiasco znów jest w formie. Dowodem na to jest jego nowy numer zatytułowany "SLR (Super Lupe Rap)". MC z Chicago udowadnia tu, że nie zapomniał jak się nagrywa dobre bragga, i że punchy mu nie brakuje.

Co go do tego skłoniło? Odpowiedź jest prosta - Soulja Boy, a konkretniej jego wypowiedź w jednym z ostatnich wywiadów, przytyk do Lupe: "I don't want to be super-Lupe-Fiasco-lyrical and nigga don't know what the fuck I'm talking about." Lupe stwierdził, że nie da sobie w kaszę dmuchać i pokazał, jak brzmi Super Lupe Rap. Jesteście ciekawi?

Strony