Young RJ

Young RJ

kategorie:
dodano: 2022-09-25 21:11 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album rapera i producenta z Detroit.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2017-07-10 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

1/2 obecnego składu Slum Village, producent i - od kilku lat - raper Young RJ pracuje obecnie nad swoim debiutanckim solowym albumem "Blaq RoyalT", na którym mają pojawić się m.in. De La Soul czy BJ The Chicago Kid. Póki co artysta z Detroit puścił w świat teledysk do singlowego "WAIT", w którym gościnnie na mikrofonie wsparli go Boldy James oraz legendarny Pete Rock. Sam numer, bardzo esencjonalny i zakorzeniony w soulu, pod kątem brzmienia oraz klimatu przywodzi na myśl dokonania OutKast sprzed 20 lat - klasa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-20 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Slum Village to zespół, który powstał we wczesnych latach 90. założony przez trzech przyjąciół z Detroit w stanie Michigan - T3, Jay'a Dee i Baatina. Z pierwotnego składu w SV pozostał tylko T3. Jak wiemy J Dilla zmarł w 2006 roku, a Baatin trzy lata później. Skład zespołu wielokrotnie ewoluował, przez chwilę o jego lirycznej sile stanowił niezwykle utalentowany Elzhi, za produkcję odpowiadał świetnie kontynuujący drogą Dilli duet producencki BR Gunna, który tworzyli Black Milk i Young RJ. Ten ostatni, na nowych projektach stał się oficjalnym członkiem zespołu, a za mikorofonem oprócz T3 stanął ktoś dla kogo SV to więcej niż zespół, bo wychowywał się obserwując jak powstawały ich kolejne materiały - Illa J, rodzony brat Jaya Dee.

Zgodnie z zapowiedziami po mixtape'ie "Dirty Slums 2" zespół wziął się za pracę nad nowym oficjalnym materiałem zatytułowanym "Evolution". Obok widzicie kapitalną w mojej opinii okładkę materiału, w rozwinięciu natomiast znajdziecie pełne info, włącznie z tracklistą, featuringami, production credits i... odsłuchem całości.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-01-29 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Po premierze teledysku liczba osób czekających na nowy mixtape Slum Village wzrosła jeszcze bardziej i nie ma co się dziwić. Zespół, który w swojej historii tak często się przegrupowywał i zmieniał skład wydaje się być tak silny, jak nie był naprawdę od dawna. T3 jest jedynym członkiem z pierwotnego składu. Kuloodporny wielkolud, którego nie da się zniszczyć. Z pomocą przychodzą mu rodzony brat J Dilli - Illa J oraz doskonale znany z tworzonego z Black Milkiem producenckiego duetu B.R. Gunna - Young RJ, który na dodatek umie też rapować. To wszystko ładnie zaprezentowane przez DJ'a Mick Boogie. Na co czekacie? Nowy mixtape SV w rozwinięciu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-14 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Slum Village - Decadence / How It Feel ft. Guilty Simpson

29 stycznia ukaże się nowy mixtape Slum Village. Zespół po stracie J Dilli, a potem Baatina ulegał wielokrotnym zmianom w składzie. W tej chwili tworzą go T3, Young RJ i Illa J. Powyżej znajdziecie teledysk do dwóch numerów "Decadence" i "How It Feel". Gościnnie w teledysku udzielił się Guilty Simpson. Obydwa numery zwracają uwagę kapitalnymi podkładami, które z miejsca koncentrują naszą uwagę. Hostowany przez DJ'a Mick Boogie mixtape będzie nosił tytuł "Dirty Slums 2".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-09 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Czasem mam wrażenie, że T3 ze Slum Village, chyba rozbił lustro i trwa jego siedem lat nieszczęścia. Najpierw grupa straciła jednego z członków założycieli czyli Dillę, potem drugiego czyli Baatina, potem odszedł jeszcze Elzhi, a rozstanie nie odbyło się chyba w najlepszej atmosferze... Przed premierą ostatniego "Villa Manifesto" T3 mówił, że będzie to ostatni album Slum Village. Chyba jednak zmienił zdanie.

No dobra... Ale jak niby ma zamiar pociągnąć on legendę skoro nawet z ostatniej składu grupy został on sam? Pojawiły się jednak dwie postaci, które mogę mu pomóc. I nie są to byle jakie postacie.