URB

URB

dodano: 2022-02-24 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Duet Tłusty Kot swego czasu dostarczał nam esencjonalne podziemne brzmienie. Obecnie zarówno 2sty jak Kot Kuler są raczej mało aktywni na scenie, jednak teraz fani otrzymali niespodziankę od drugiego z nich.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze
dodano: 2017-12-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Święta Bożego Narodzenia to dla nas okres zwolnienia codziennego tempa i zaciśnięcia rodzinnych więzi - naprzeciw wychodzi temu najnowszy album Kamila Pivota, stojący totalnie pod prąd trendom lansowanym w mediach i w większości wychodzącego aktualnie rapu...

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-12-14 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Końcówka roku w polskim rapie dosyć mocno rozpieściła nieco starszych odbiorców. Niebawem ze świeżym materiałem pojawi się Reno, a w odwodzie pojawił się z nowością wydawniczą raper, którego numer na kultowym "Materiale Producenckim" Quiza sprzed niemal ośmiu lat oczarował całą masę słuchaczy. Podana w zdystansowanej formie opowieść o poznaniu dziewczyny składająca się na nieśmiertelny, w moim odczuciu, kawałek "Yyy, eee", gdzie świetną robotę zrobiła również produkcja Quiza mogła zwiastować dalsze ruchy Pivota. Kto wie, gdzie dziś znalazłby się Kamil, gdyby... Cóż, odłóżmy na bok wszelkie gdybania, a skupmy się na "Tacie Hemingwayu". Myślę, że dla większości zarówno tytuł, jak i okładka płyty przywoła uśmiech na twarzy. No bo jak tu opanować pojawienie się banana na ryju, kiedy front fizycznego wydania (a tak naprawdę cały digipack) stanowi rysunek syna rapera? Co zaś się tyczy warstwy liryczno - muzycznej to...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2017-12-13 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Nie ma chyba słuchacza rapu w Polsce, który ani razu nie usłyszał kultowego już "Materiału Producenckiego" Quiza z 2009 roku. Na tej bowiem płycie był numer, o enigmatycznym tytule "Yyy eee" autorstwa Pivota. Cisza wydawnicza, przerywana kilkukrotnymi luźnymi numerami, będzie trwała do 15 grudnia. W ten dzień pojawi się "Tato Hemingway" - pierwszy pełnoprawny materiał rapera, wyprodukowany przez Urba! Okładkę wkleiliśmy jako miniaturę wpisu. Prawda, że świetna? Kilka informacji znajdziecie również w rozwinięciu newsa.

kategorie:
dodano: 2017-12-12 13:12 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Premiera 15.12.2018. Preorder ruszy tego samego dnia, przewidziane jest 600 fizyków.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2012-08-31 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)
Wakacje się kończą, zaczyna się rok szkolny, na ulice wracają korki, plenerowe miejscówki z tych lub innych powodów powoli się zwijają, więc czas z przytupem pożegnać lato.

Pierwszego września na terenie Miasta Cypel J-Son, URB i DJ Romek ztj. Złote Dłonie zadbają o godne pożegnanie lata w rytm najlepszej muzyki.