Ty Dolla $

Ty Dolla $

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-10 21:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 1)

Jakiś czas temu informowaliśmy, że London on da Track ma w planach wydanie albumu producenckiego. Album rzekomo miał ukazać się do końca roku,  jednak w tym czasie dostaliśmy tylko jeden singiel - "No Flag". Teraz do sieci trafił nowy kawałek, na którym udzielają się Young Thug, Jeremih, Ty Dolla $ oraz YG.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B, Video
dodano: 2017-01-27 22:27 przez: Kacper Szymański (komentarze: 7)

Ciekawe wieści zza Oceanu! Niewątpliwie kooperacja Lecrae, najbardziej znanego chrześcijańskiego rapera (mającego na koncie m.in. nagrody Grammy), i kojarzonego z wielu hedonistycznych tekstów Ty Dolla $igna była ostatnią, której słuchacze rapu mogli oczekiwać. Teksański mc i reprezentant Taylor Gang znany ze swoich wpadających w ucho refrenów połączyli siły w utworze "Blessings".

dodano: 2016-03-19 15:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Powoli staje się to piękną tradycją: po raz piąty z rzędu mamy przyjemność ogłosić wyprzedanie splasha! długo przed rozpoczęciem letniego święta hiphopu. Nawet pomimo tego, że na dworze panuje pogoda ekstremalnie niesprzyjająca noclegom w namiocie, a przed nami jeszcze parę ogłoszeń nowych wykonawców w line upie. Wyprzedani cztery miesiące przed startem - jesteście najlepsi! Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy z wami i wieloma ekscytującymi artystami podczas weekendu 8-10 lipca w Ferropolis - słońce też już zamówiliśmy.

Przy tej okazji zebraliśmy parę ważnych informacji: