TrooM x ka-meal

TrooM x ka-meal

video
dodano: 2014-05-13 19:34 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

TrooM x ka-meal - insomnia | feat. Mam Na Imię Aleksander (Official Video)

3/4 UDGS Label ma zaszczyt zaprezentować teledysk do utworu pt. „Insomnia", który jest ostatnim akcentem promocyjnym płyty "Primus Luporum" duetu TrooM x ka-meal, która ukazała się 30 kwietnia 2014 roku.

dodano: 2014-05-01 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

30 kwietnia to dzień, w którym światło dzienne ujrzała płyta pt. „Primus Luporum” duetu TrooM x ka-meal. Premierowe wydawnictwo 3/4 UDGS Label to powiew świeżości na lokalnej scenie rapowej. Na płycie usłyszymy znakomitych gości: Bonson, Mam Na Imię Aleksander, Enson, Świnia czy Hary. Gwarantujemy, że krążek zaskoczy niejednego słuchacza muzyki. W rozwinięciu znajdziecie darmowy odsłuch materiału, link do darmowego pobrania płyty i szereg innych informacji.

recenzja
dodano: 2014-04-29 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

Zacznę recenzję dość nietypowo jak na obowiązujące standardy, pisząc ocenę krążka na jej samym starcie - 3+. Jak to, tak nisko? Co tak surowo? Wracaj słuchać Firmy i ZBUKA! Wyjmij chuja z uszu, et cetera, et cetera. Tak, drodzy czytelnicy Popkillera, krążek duetu TrooM x ka-meal "Primus Luporum", równocześnie pełnoprawny debiut obu panów na polskiej scenie rapowej, okrzyknięty po wypuszczeniu singli do sieci typowym rozpierdolem, jest co najwyżej średnim rozpierdolem. Ktoś powie, że piszę banialuki i tonę głupot, ale mam ku temu moją subiektywną argumentację, którą zechciałbym niżej przedstawić.

recenzja
dodano: 2014-04-29 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 7)

Jeśli mając 17 lat odważnie oznajmiasz światu, że dołączasz do peletonu i podejmujesz z nim rywalizację, są tylko dwa wyjścia - albo jesteś niezrównoważony emocjonalnie, albo zwyczajnie wyprzedzasz swoje pokolenie o te kilka lat i twój warsztat naprawdę pozwala tak uważać. TrooM to postać nietuzinkowa. Wiem, że nienawidzi kiedy wypomina mu się jego wiek, jednak ciężko jest przejść obok tego obojętnie, bowiem w wieku 17 lat dysponuje takim warsztatem, że znaczna większość znajomych, którym pokazuję jego kawałki robi wielkie oczy. Ten chłopak to istny fenomen.

W ciągu kilku miesięcy po prostu "wygrywa życie" - najpierw dostał się do etapu głosowania na dwunastego Młodego Wilka Popkillera, później okazało się że znajdzie się na najnowszym albumie Bonsona i Matka, by w końcu dołączyć do nowopowstałej wytwórni 3/4 UDGS. Prawdziwy szturm nastąpić powinien jednak wraz z premierą "Primus Luporum" - albumu, który powstał we współpracy z niesamowitym ka-mealem.

video
dodano: 2014-04-27 19:25 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

TrooM x ka meal - Myślokształt (Official Video)

3/4 UDGS Label ma zaszczyt zaprezentować utwór pt. „Myślokształt”, który jest singlem z długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku. Teledysk został zrealizowany przez grupę Crazy Wolf Film.

kategorie:
dodano: 2014-04-21 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Duet TrooM x ka-meal to nietuzinkowe połączenie młodości, świeżości muzycznej i ugruntowanego gustu artystów. TrooM to jeden z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia (zaledwie 97 rocznik!), ka-meal to autor świetnie przyjętej epki pt: "Instrumentals vol. 1", znany ze współpracy z raperami takimi jak: Bones (USA), Quebonafide, Kuba Knap, Kuban.

dodano: 2014-04-13 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

3/4 UDGS Label ma zaszczyt zaprezentować tytułowy utwór pt. „Primus Luporum”, który jest ostatnim singilem z długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku. Animacja do klipu została zrealizowana przez utalentowanego grafika Zeta Harrisa. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2014-04-10 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Mamy przyjemność zaprezentować tracklistę długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku. Na płycie usłyszymy zarówno cenionych podziemnych (reprezentant Aptaun Support – Enson, kojarzony z SB Maffiją - Hary), jak i mainstreamowych (reprezentant Stoprocent – Bonson, reprezentant Fandango – Mam Na Imię Aleksander) raperów, którzy swoimi zwrotkami dodali różnorodności i kolorytu płycie "Primus Luporum".  Jednocześnie pragniemy przypomnieć wszystkie single, które dotychczas pojawiły się się w internecie i promują płytę duetu TrooM x ka-meal. Znajdziecie je w rozwinięciu, wraz z tracklistą i linkiem do zamówienia preorderu.

video
dodano: 2014-03-30 19:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

"Querela" to pierwszy singiel z długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku. Duet TrooM x ka-meal to nietuzinkowe połączenie młodości, świeżości muzycznej i ugruntowanego gustu artystów. TrooM to jeden z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia (zaledwie '97 rocznik!), ka-meal to autor świetnie przyjętej epki pt: 'Instrumentals vol. 1', znany ze współpracy z raperami takimi jak: Bones (USA), Quebonafide, Kuba Knap, Kuban.

dodano: 2013-09-27 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

TrooM x ka-meal Flu-O-rescent (feat. Hary)

Młoda gwardia polskich raperów coraz odważniej zaznacza swoją obecność w podziemiu. Pochodzący z Nowego Sącza TrooM, który we współpracy z ka-mealem szykuje dla nas swoje nadchodzące wydawnictwo właśnie zaprezentował nam nowy singiel. Kolejnym utworem promującym "Primus Luporum" jest "Flu-O-rescent", gdzie gościnnie udzielił się Hary. Popkiller oczywiście patronuje owe wydawnictwo.