TrooM x ka-meal "Querela" - teledysk

video
dodano: 2014-03-30 19:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

"Querela" to pierwszy singiel z długo oczekiwanej płyty duetu TrooM x ka-meal. Premiera albumu "Primus Luporum" zapowiedziana jest na 30 kwietnia 2014 roku. Duet TrooM x ka-meal to nietuzinkowe połączenie młodości, świeżości muzycznej i ugruntowanego gustu artystów. TrooM to jeden z najbardziej perspektywicznych raperów młodego pokolenia (zaledwie '97 rocznik!), ka-meal to autor świetnie przyjętej epki pt: 'Instrumentals vol. 1', znany ze współpracy z raperami takimi jak: Bones (USA), Quebonafide, Kuba Knap, Kuban.

'Primus Luporum' to efekt długiej i mozolnej pracy, który zaskoczy niejednego słuchacza w Polsce. Industrialne, cloudowe brzmienia ka-meala w połączeniu z nieszablonowym rapem TrooMa dają piorunujący efekt.

Teledysk jest także powitaniem młodych artystów w 3/4 UDGS Label. Dotychczasowa działalność organizacji skupiała się wokół realizacji nagrań, mixu i masteringu czołowych polskich rapowych płyt, kompleksowej organizacji koncertów a także tworzeniu teledysków. 'Primus Luporum' jest premierowym wydawnictwem od 3/4 UDGS Label. Preorder można zamówić klikając tutaj

TrooM x ka-meal - Querela (Official Video)

qwrtdsg
Ten dzieciak to mistrz jest
on
Fajnie, ale duzo wersow tak slabych/przecietnych... Bicik niesie mysli na szczescie wyzej niz wokal hehe
Niggawhaat
Bit>raper

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>