The Internet

The Internet

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-26 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

I to jest piękne - kiedy z rana w wiadomości dostaję link do świeżutkiego numeru z udziałem Andre 3000 z dopiskiem "słyszałeś?", wiem, że wiara w ten świat nie jest stracona! W obecnym natłoku premier i muzycznych nowości bardzo łatwo przegapić nawet takie perełki jak ta - a byłaby szkoda. Właśnie opublikowany, tzn. wrzucony przez kogoś do Sieci wyciek to rezultat jednej ze wspólnych sesji nagraniowych między GoldLinkiem i Andre 3000 w roku 2017.

Kawałek "Love 3rd", wyprodukowany przez Steve'a Lacy'ego i Matta Martiansa z ekipy The Internet, to energiczny, niesiony żywą perkusją i funkowym basem track, przywołujący klimatem klasyczne OutKastowe flow. Cudo! Sprawdzajcie póki gorące, no i póki nie zdjęte z Internetu.

kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kto wie czy płyta soulowo-hiphopowej formacji The Internet nie zostanie okrzyknięta jednym z najlepszych krążków roku? Świetne przyjęcie singli "Roll (Burbank Funk)" i "Come Over" zaostrzyło apetyty na długo oczekiwanego następcę "Ego Trip" z 2015 roku. Wreszcie jest - "Hive Mind" to propozycja futurystyczno-popowa, która nie powstałaby gdyby nie przerwa w działalności zespołu, kiedy cała piątka (!) muzyków The Internet wydała swoje solowe albumy.

Pełni nowych pomysłów i z wolnością artystyczną, jakiej jeszcze w zespole nie było, The Internet nagrali krążek radosny, pokazujący pozytywny stosunek do życia i radość z tworzenia muzyki. Wydawnictwo ukazuje się na płycie CD i 2 dwóch winylach. The Internet mają na koncie 2 płyty, nominację do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary i niezliczoną ilość wyprzedanych koncertów, które przyniosły im tytuł jednego z najbardziej ekscytujących zespołów młodego pokolenia.

kategorie: Funk, Koncerty, News, Soul
dodano: 2018-07-09 12:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Zasada jest prosta - lato = zagrzewające do radosnej balangi rytmy. A gdzie ich szukać? Na pewno pomóc może Internet - wybuchowa kapela rodem z LA, pod przywództwem Syd i Matta Martiansa. Grupa wydaje właśnie nowy album "Hive Mind", który ukaże się 20 lipca. A już w tę środę - 11 lipca, Internauci po raz kolejny przybędą do Warszawy, by rozpalić publikę do czerwoności! 

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2018-06-30 19:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Melt Festival foto by Michał Murawski

Tegoroczna edycja festiwalu Melt odbędzie się już za dwa tygodnie. Gwiazdami imprezy będą Florence + The Machine, The xx, Fever Ray i Tyler, The Creator, Mura Masa The Internet, Honey Dijon, Nina Kraviz, BadBadNotGood , Little Dragon i Mount Kimbie. Nie zabraknie także duetu Modeselektor i ich sceny MeltSelektor. Z kolei scena Sleepless Floor pod kuratelą Ellen Allien będzie grać bez przerwy, od czwartku do poniedziałku. Melt to jednak nie tylko koncerty. W dniach 13-15 lipca w Ferropolis odwiedzić można będzie poświęcone sztuce przestrzenie Art Forum i Art Space.

dodano: 2018-06-03 21:30 przez: Paweł Zet (komentarze: 0)
1. Come Together 2. Roll (Burbank Funk) 3. Come Over 4. La Di Da 5. Stay the Night 6. Bravo 7. Mood 8. Next Time / Humble Pie 9. It Gets Better (With Time) 10. Look What U Started 11. Wanna Be 12. Beat Goes On 13. Hold On

Po solowych projektach jakie wydali członkowie grupy The Internet (Matt Martians, Steve Lacy, Syd i Patrick Paige) przyszła pora na nowy wspólny album. "Hive Mind" ukaże się 20 lutego, a my dostaliśmy już tracklistę, okładkę, klip do kawałka "Roll (Burbank Funk)" i nowy singiel "Come Over". 

kategorie: Galerie, R&B, Soul
dodano: 2016-04-28 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W zeszłym miesiącu w Warszawie wystąpiła pochodząca z Los Angeles, balansująca na granicy soulu, r&b, funku i jazzu zwariowana ekipa The Internet. Byli członkowie Odd Future, promujący wciąż swój zeszłoroczny album "Ego Death" (nasza recenzja) wypełnili klub Miłość i dali prawdziwy pokaz - śpiewali, improwizowali, skakali, tańczyli, wygłupiali się. Sprawdzajcie jak cały koncert wyglądał w obiektywie naszego współpracownika Darka Radla.

Tagi:
video
kategorie: Funk, News, R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-14 21:20 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższą środę kalifornijski band The Internet wystąpi w warszawskim klubie Miłość (szczegóły) - od organizatorów wiemy, że zostały jeszcze ostatnie bilety na koncert, także jeśli jeszcze nie macie wejściówki, śpieszcie się. Na zachętę prezentujemy ostatni, nieszablonowy klip byłych członków Odd Future - tym razem dostaliśmy bowiem video łączące aż trzy kawałki z zeszłorocznej płyty "Ego Death" (nasza recenzja), a zarazem ukazujące różnorodność i mnogość inspiracji muzyków.

wydarzenie
kategorie: Funk, News, R&B, Soul
dodano: 2016-03-13 13:36 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy czwartek w Warszawie wystąpi pochodząca z Los Angeles, balansująca na granicy soulu, r&b, funku i jazzu zwariowana ekipa The Internet. Byli członkowie Odd Future w zeszłym roku wypuścili świetny krążek "Ego Death" (nasza recenzja), a w ramach promocji tego wydawnictwa w przyszłym tygodniu wniosą do naszego chłodnego klimatu trochę upragnionego kalifornijskiego słońca. Jeszcze pozostały bilety do kupienia, także spieszcie się, szczegóły w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Funk, Jazz, R&B, Recenzje, Soul
dodano: 2015-07-20 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)

Do niedawna wydawało się, że pierwsze miejsce na podium w kategorii najlepszej letniej płyty roku 2015 przypadnie niezawodnemu duetowi Snoop Dogg – Pharrell za ich przepozytywne LP "Bush" (nasza recenzja). Raperzy ze Stanów, inspirowani społecznym niepokojem i zamieszkami na ulicach miast takich jak Ferguson nie nagrywają ostatnio pogodnych, chilloutowych albumów – wspomnijmy chociażby Kendricka czy Vince’a Staplesa, ba – nawet Big Sean stworzył najbardziej mroczne dzieło w swoim dorobku. Chwała im za to, bo również dzięki takiemu położeniu nacisku na warstwę liryczną ten rok jest tak mocny, ale nie ukrywajmy, czasem każdy pragnie po prostu walnąć się w cieniu i odpłynąć, zapomnieć o bożym świecie

Tutaj z pomocą przychodzi balansująca na granicy soulu, r&b, funku i jazzu zwariowana zgraja znana jako The Internet. Do mety wyścigu co prawda jeszcze daleko, ale za ich sprawą pewny zwycięstwa Wujek Snoop, stąpający sobie w rytm bitów Skateboard P i nucący pod nosem I’m just a squirrel, tryna get a nut musiał obejrzeć się za siebie, podciągnąć dresy i wrzucić drugi bieg

kategorie:
dodano: 2013-12-22 13:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album live nagrany wspólnie z The Internet, składem reprezentującym Odd Future.

Tracklista:
01 – S.D.S. (Live)
02 – The Star Room Killin’ Time (Live)
03 – BDE (Best Day Ever) (Live)
04 – Bird Call (Live)
05 – Watching Movies (Live)
06 – REMember (Live)
07 – The Question (Live)
08 – Objects in the Mirror (Live)
09 – Youforia (Live)
10 – Eggs Aisle
11 – Earth (feat. Future)
12 – Life
13 – Black Bush
14 – In the Morning (feat. Syd & Thundercat)

video
kategorie: Funk, News, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

The Internet - Dontcha

Tak jak rapowe projekty członków Odd Future wciąż nie mogą mnie porwać... tak nowemu singlowi The Internet w dużej mierze się to udało. Funkowy vibe i groove i naprawdę przyjemny numer. The Internet to wchodzące w skład OFWGKTA duo, które tworzą Syd Tha Kyd i Matt Martians i które jeszcze w tym miesiącu wypuszcza album pt "Feel Good.

kategorie: News, Soul, Teledyski
dodano: 2012-02-12 12:00 przez: admin (komentarze: 3)


The Internet to dość ciekawy projekt, składający się z Syd That Kid oraz Matta Martiana. Jakiś czas temu ukazał się ich album "Purple Naked Ladies", którego wersja fizyczna pojawiła się pod koniec stycznia. Do tej pory ukazały się dwa teledyski promujące tę płytę. Nowszy, widoczny powyżej, został zainspirowany filmem "Urodzeni mordercy", choć dla wielu najważniejszy będzie w nim akcent lesbijski. Nie zabrakło również Tylera. Całość jest wstępem do klipu "Cocaine", znanego nam już od niemal dwóch miesięcy (dla przypomnienia zamieszczony jest w rozwinięciu).