SwizZz

SwizZz

dodano: 2013-08-13 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Dizzy Wright - The Flavor feat. SwizZz (Prod by 6ix)

Funk Volume zdaje się nas ostatnio rozpieszczać. Nowe "Ill Mind Of Hopsin", a teraz to - Dizzy Wright i SwizZz z nowym singlem promującym "Golden Age", które ma ukazać się w najbliższy poniedziałek. Produkcją "Flavor" zajął się 6ix i po raz kolejny wyszedł z tego kozacki kawałek, a Dizzy potwierdza, że jego obecność we Freshmanach nie była przypadkowa. Czekamy na materiał!

video
dodano: 2013-01-24 12:30 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 8)

Funk Volume 2013 - #FV2013 - SwizZz - Dizzy Wright - Jarren Benton - Hopsin - DJ Hoppa

W ubiegłym roku wrzuciłem Wam "FV 2012", który pokazywał umiejętności trzech MC's. Przedstawił on światu Dizzy Wrighta (nominowany dopiero co na tegorocznego XXL Freshmena), który parę miesięcy później wydał, recenzowane przeze mnie, "SmokeOut Conversations". Na tracku udzielił się również SwizZz, twórca "Boarding Pass". Powiedzmy jednak szczerze. 99 procent osób obejrzało ten klip ze względu na Hopsina. Ten również nie próźnował i pokazał światu klipy do "Hop Madness" i wbijające w ziemię "Ill Mind of Hopsin 5". Na kolejne solo niestety wciąż czekamy. Jak pewnie zauważyliście tegoroczny skład Funk Volume jest większy o jedną postać a jest nią Jarren Benton z Georgii. Ekipę dopełnia DJ Hoppa. Zapraszam na seans.

dodano: 2012-11-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)

TeamBackPack / Funk Volume Cypher 3 - Hopsin - Jarren Benton - Dizzy Wright - SwizZz

Nowy odcinek "Funk Volume" to dla mnie coś co nie potrzebuje specjalnego zapowiadania, bo samo w sobie robi tak duże wrażenie, że nikt kto to obejrzy nie zostanie obojętny. Każdy z czterech MC's, którzy wchodzą tu za mikrofon serwuje wersy w taki sposób, że wycutowane na starym bicie Loxów "Non Of Y'All Betta" pasuje jak ulał. Jeśli ktoś nie znał któregoś z nich od tej pory prawdopodobnie już zapamięta. Dla wielbicieli najwyższego poziomu skillu.

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-01-09 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 6)


Hopsin to jak dla mnie najlepszy raper młodego pokolenia. Koniec, kropka. To co pokazuje w tym utworze razem z Dizzy'm i SwizZzem, podkręca apetyt na kolejną solówkę Marcusa, "Knock Madness". Tak a propos, Hopsin został w tym roku nominowany wstępnie do Freshmenów XXL'a razem z m.in. Earlem Sweatshirtem, A$AP Rocky'm, Chip the Ripperem, zobaczymy czy znajdzie się też w finałowym zestawieniu.