Hopsin, SwizZz, Dizzy Wright, Jarren Benton, DJ Hoppa "FV 2013" - teledysk

Funk Volume 2013 - #FV2013 - SwizZz - Dizzy Wright - Jarren Benton - Hopsin - DJ Hoppa

W ubiegłym roku wrzuciłem Wam "FV 2012", który pokazywał umiejętności trzech MC's. Przedstawił on światu Dizzy Wrighta (nominowany dopiero co na tegorocznego XXL Freshmena), który parę miesięcy później wydał, recenzowane przeze mnie, "SmokeOut Conversations". Na tracku udzielił się również SwizZz, twórca "Boarding Pass". Powiedzmy jednak szczerze. 99 procent osób obejrzało ten klip ze względu na Hopsina. Ten również nie próźnował i pokazał światu klipy do "Hop Madness" i wbijające w ziemię "Ill Mind of Hopsin 5". Na kolejne solo niestety wciąż czekamy. Jak pewnie zauważyliście tegoroczny skład Funk Volume jest większy o jedną postać a jest nią Jarren Benton z Georgii. Ekipę dopełnia DJ Hoppa. Zapraszam na seans.

 
 
reklama
coast2coast
Funk Volume to najlepsza obecnie ekipa i najlepsi raperzy kazdy z nich rozpierdala i wlasnie przez takich jak oni rap nadal zyje.
peter.a
Zwrotki dobre, ale według mnie kawałek jako całość jest chujowy. Słaby bit, słaby refren, słaby klip. Hopsin i swizzz najlepiej.
coast2coast
Klip może nie jest dobry, ale ten bit jest przecież zajebisty pasuje do nawijki i wogole jest taki inny jakie według ciebie są dobre bity? te wszystkie nowoczesne które używa Lil Wayne, Rick Ross, French Montana i mimo że inne to zawsze brzmią tak samo.
kurtis
Nie ma co ten Jarren Benton ładnie poszedł, Hopsin jak zawsze musiał zniszczyć
Zzajawkowicz
Bardzo dobry kawałek, ja sprawdziłem go również dla Jarren'a Benton'a.
peter.a
No może faktycznie z tym bitem przesadziłem. Nie jest słaby jednak mi osobiście do końca nie siada rytmika perkusji. . Z tego samego powodu nie siadł mi np. hop madness. Ale nie mogę ukryć tego, że znaczną większością twórczości Hopsina jaram się niesamowicie. :) BTW. obczajcie tą nutę Jarrena https://www.youtube.com/watch?v=f4hbJ5zh-SQ Pozdrawiam
FAN
Mi Jarren Benton nie przypadł do gustu w tym tracku. Hopsin najlepiej, a i SwizZz ciekawie.
Dewuka
Ja się jaram Jarrenem od kiedy dołączył do FV i właśnie "Skitzo" było pierwszym klipem jaki obczaiłem, "Shut up bitch" też mega klip. A kawałkiem z posta jaram się od kilku godzin i słucham w kółko

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>