Sheller

Sheller

video
dodano: 2017-04-18 17:35 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Duet WSRH wypuścił pierwsze video promujące "Zenit" EP, czyli krążek będący drugą częścią w trylogii "Czarne Słońce". Producentem utworu "Nikt" jest soSpecial. Na EP-ce znajdzie się 6 numerów. Słoń i Sheller zaprosili na projekt Sariusa i Bonsona. Z kolei produkcją zajęli się PSR, Young Veteran$, The Returners, Got Barss oraz wspomniany soSpecial. Premiera wydawnictwa odbędzie się 19 maja.

Tagi:
dodano: 2016-12-09 20:23 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

Shellerini i Słoń serwują fanom najnowszy materiał - "Świt EP". To pierwsza część projektu "Czarne Słońce", na który złożą się trzy EP-ki. Na "Świcie" znajdziecie sześć premierowych utworów, dwa gościnne występy (Paluch, ReTo) oraz czterech producentów. Zainteresowani mogą posłuchać wszystkich kawałków na YouTube.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Video
dodano: 2016-10-19 15:49 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Drugi vlog z trasy "061 Tour" zabiera nas za kulisy próby, którą przeprowadzają DGE, Sheller, Kaczor, Qlop oraz DJ Soina. Tym samym fani mogą dowiedzieć się, jakie kawałki będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach.

video
dodano: 2012-09-24 20:02 przez: Damian Noga (komentarze: 14)

Donatan RÓWNONOC "Słowiańska krew" Gural, Sheller, Kaczor, Ry23, Rafi

Mamy teledysk do "Słowiańskiej krwi", na który tak długo czekaliśmy. Etyka pracy Donatana jest godna podziwu; genialna muzyka, świetna okładka i strona wizualna teledysków. Liryczną esencję płyty stanowi mieszanka całkiem celnie dobranych graczy. Tutaj gościnnie Gural, Kaczor, Sheller, Ry23 i Rafi. "Równonoc" dostępna już w preorderze na UrbanCity.

dodano: 2010-11-24 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)
Już 11 grudnia na sklepowe półki trafi pierwsze wydawnictwo nowopowstałego RPS Enterteyment, założonego przez Peję. Na pierwszy ogień poszedł młody reprezentant Poznania, którego mogliśmy usłyszeć m.in. na "Na Serio".

Czego można spodziewać się po płycie Kobry? Z pewnością ciekawych gości.